Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan világítsam rá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan világítsam rá hogy szexelni akarok?

Figyelt kérdés

1 és fél éve vagyunk együtt.Hamar elmegy.... Próbálkoztunk, de az óvszert felrakjuk, már elmegy. 20mpnél tovább nem bírja, ezert sose jutottunk el oda hogy szexeljunk. Eddig jó volt a petting, de annyira akarom már, hogy így az egész elrontodik,mert arra koncertalok, es rossz kedvem lesz. Lapos az intimitás, nem latom benne az igyekezetet(hogy maganak gyakorolná, mondom neki mindig) , vagy mintha neki se lenne mar jó. Lehet ha szexelnenk, jobb lenne minden, csak nem tudom, hogy mit tegyek, hogy ő is akarja... Hogyan célozzak rá?

De ez a tobbi dolognal is így van, hogy engem hoppon hagy,nem is probalkozik. Nem tudom mit tegyek. (En vagyok neki az első komoly kapcsolata). Mellékesen nem tudunk kettesben lenni.1honapban maximum 1szer.

18/l

párom 20/f



2018. máj. 21. 22:50
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
46%
Elegge sokat mondo h nem probalkozik miattad. Dobd, ne szopasd magad, mert folos egy ilyen onzo bena faxxal
2018. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
55%

Ekkora balféket! Nekem egyből megy elélvezés után is. Mi úgy szoktuk, hogy először pettingnél elélvezek, aztán törlés, mehet rá az óvszer és mehet a menet!

Ő ezt nem tudja? Vagy nem akarja?

2018. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
8%

Lehet bennem van a hiba, de hogyan lehet 20 másodperc után elsülni? Szokott önkielégíteni, akkor mennyi ideig tart, hogyan csinálja?

Egyébként próbáljátok meg utána, hátha a második/harmadik esetnél már nem lesz annyira érzékeny, hogy egyből elsüljön.


Nálam gyakran pont az van, hogy alig bírok elmenni és erősen arra kell koncentrálnom, hogy vége legyen mielőtt "elvesztem az érdeklődést".

(nem kérek privit)

2018. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
65%
Menjetek el szexuálpszichológushoz! Ha nem látod rajta az akaratot, akkor a helyedben elgondolkodnék, hogy miért csak te erőlködsz ezért a kapcsolatért?
2018. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Egy nap 3szor elment de nem bírta 1percn tovább. Maganak ritkán szokta, ez is rájátszik. 1honapban 3szor csinalja,az is 1 percig, de azért, mert ő nincs azon hogy tovább húzza. Vagyis mielőtt még nem voltunk együtt, akkor 1percig.
2018. máj. 21. 23:01
 6/48 A kérdező kommentje:
De nem beszélek vele erről, de mindig mikor elsul mondom neki hogy gyakorolni kéne.Aztan mondja hogy jó, de nem látok javulást.
2018. máj. 21. 23:02
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek erről egymással, mint két értelmes felnőtt. Nem kell vádaskodni, hibáztatni a másikat, de közösen kellene megoldást találnotok, hiszen mindkettőtöknek ugyanannyira kellene, hogy fontos legyen. Nézzetek utána, hogyan lehetne gyakorolni, hogy tovább bírja, és próbálkozzon ő is. Ha nem is akar változtatni rajta, mert neki megfelel az, amit eddig, és amilyen minőségben csináltatok, akkor abból látszódik, hogy nem foglalkozik azzal, hogy neked is jó legyen, te is élvezd. Azon pedig neked kell elgondolkoznod, hogy szeretnél-e együtt maradni egy ilyen emberrel, akinek te ennyire sem számítasz, hogy legalább próbáljon tenni valamit.
2018. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolatban nem célozgatni kell, hanem nyíltan beszélni..
2018. máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Neked hogyan kene ravilagitani, hogy nem azert nem szexeltek mert nem akarja, hanem mert keptelen ra, es b**szik megoldani a problemajat? İlyen pasit a masodik alkalom utan kukazunk. Verje otthon egyedul. Nem kell neki no.
2018. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Nem celozgatok. Tudja hogy akarom, mindig en probalkozok, hogy csinaljuk végre. De mar belefaradtam
2018. máj. 21. 23:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!