Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több munka, ezért kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több munka, ezért kicsit elhanyagol? Nők, hogyan élitek ezt meg? Vagy a párotoktól akkor is meg kapjátok a teljes figyelmet amikor stresszesebb időszakot él?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Nos, én ilyen tekintetben kivételes eset vagyok, mert én nagyon jól elvagyok a magam kis világában. Nálam sosem volt az szakító ok, hogy nem engedem el sehova, vagy ha túlórázni kell akkor kiakadok. Én szeretem a magányt, és a kapcsolatokban is akkor éreztem jól magam, ha volt lehetőségem egyedül maradni.

Nem várom el, hogy mindig rám figyeljen, abajgasson.

2018. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Igen ezt tartom én is a jó hozzáállásnak. Sajnos rólam ez nem nagyon mondható el.
2018. máj. 22. 17:41
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Felnőtt ember vagyok én is, aki dolgozik. Mégis hogyan kéne megélnem, hogy más is ezt csinálja, akivel nem vagyok összenőve?
2018. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Stresszesebb időszakban logikus, hogy visszavesz, de ha konkrétan elhanyagol, ott már másról van szó.
2018. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3. Lehet félreértettél vagy én fogalmaztam rosszul.

Arra gondolok, hogy most több munka kicsit stresszesebb életmód és a mindennapi megszokott dolgok eltűnni látszanak 1-2 hete..

2018. máj. 22. 17:45
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Meg kell tanulni kezelni és túllendülni az ilyen időszakon, mert nem csak munka miatt lesz stressz az életekben.

Mi úgy oldjuk meg, hogy mindig segítünk a másiknak könnyebbé tenni az életét a munkahelyen kívül.

Hány évesek vagytok? Együtt éltek?

2018. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Én pont olyan vagyok, mint az első, szóval tök jól élem meg, addig is több időm van a kis dolgaimmal foglalkozni. Azt például nem is tudnám elviselni, ha valakinek én tenném ki az egész életét és minden figyelmét nekem akarná szentelni.
2018. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás: Csináld meg a munka stresszes részét.
2018. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Nekem azért rítt az exem, mert keveset túlóráztam és a legjobb barátnőjét tavaly jobb helyre vitte a palija.

Ezért beerősítettem túlóra fronton (3 hétig heti 4 napon tovább maradtam), így állítása szerint elhanyagoltam és ezért félrekefélt, ami szerinte természetesen szintén az én hibám!


Javasolta, hogy próbáljuk megerősíteni a kapcsolatunkat és nagylelkűen felajánlotta, hogy megbocsájt nekem, ha tényleg szép helyre megyünk nyaralni. A ledöbbenéstől belém fagyott a szó is, néztem rá, mint borjú az új kapura WTF!

2018. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megkapom, persze, csak többet beszél a mhelyi problémákról - ami normális -, de nem hnyagol el, vagy ilyesmi :)


Szex van, csókok, ölelés, beszélgetések.


Az meg, hogy tovább dolgozik, hát előfordul, addig megnézek egy filmet, vagy sütök ezt-azt, hisz több a szabadidiőm.


29n (1,5 éve együtt élünk)

2018. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!