Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérdezhet ilyet? Egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezhet ilyet? Egyáltalán hogy lehet összehasonlítani a két dolgot?

Figyelt kérdés

Végre megkaptam az álom munkám, ami azzal jár, hogy 3 napot vagyok távol hetente. A barátnőm azt hiszi, hogy elhagyom. Azt mondja, hogy egyedül hagyom a p*csába. Tudja nagyon jól, hogy nagyon fontos nekem ez a munka, erről álmodtam (Ő is ezt szeretné csinálni, csak nem jött össze még neki) és azt is nagyon jól tudja, hogy Ő nagyon fontos számomra.

Egyfolytában ezzel b*szogat, hogy biztos sokkal fontosabb nekem ez a munka mint Ő.

Ma reggel ezt kérdezte: "Amúgy elmondanád, hogy ez fontosabb-e neked, mint én? Őszintén."

Hogy lehet ilyet kérdezni? Hogy lehet összehasonlítani a két dolgot?


Én: 21/F Ő: 29/L



2018. ápr. 29. 12:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Meg nem bízik meg bennem, mert elvállaltam ezt a munkát.
2018. ápr. 29. 12:31
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Féltékeny rád, ennyi.
2018. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
21 éves fiú egy 29 éves nővel??? Barátom, már ennél a pontnál bebuktad, csak még nem tudod. Le merem fogadni, hogy ő szedett fel téged, kicsit gyerek komplexusos a barátnőd, pont ezért érzi úgy, hogy a kisfia távol van tőle 3 napig. Vagy pedig ő már régen túl van azokon a dolgokon, amik előtt te még ott állsz.
2018. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs túl semmin. Neki én voltam az első, akivel lefeküdt és nekem is Ő volt az első. Egy tanfolyamon ismerkedtünk meg, találkozgattunk és össze is jöttünk, szóval nem volt olyan, hogy Ő szedett fel engem vagy én Őt.
2018. ápr. 29. 13:00
 5/13 anonim ***** válasza:

"kicsit gyerek komplexusos a barátnőd"

Nincs eloirva, hogy a nonek kell fiatalabbnak lenni.

Erdekes, ha egy 29 eves pasi van egy 21 eves lannyal, az nem gyerekes?


Kerdezo, irigyli, hogy neked sikerult, ami neki meg nem, de szeretne.

2018. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a légiutaskísérő a lehúzós, féltékeny, önbizalomhiányós nővel?
2018. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A kornak csak annyi jelentősége van,, hogy, ha valami gyerek iránti vágya van (van?), akkor neki eléggé last-minute jellegű kezd lenni a dolog, nyilván fél, hogy korod, sikerességed miatt esetleg elhagyod.

Meg hát szimplán irigy is, ami azért nem jó egy párkapcsolatban.


Őszintén mondd meg neki, hogy rossza kérdés, nincs rá értelmes válasz, összetartoztok, tehát a sikerben is... de, ha ilyen frusztrált dolgokkal bombáz, azt azért nehéz sokáig elviselni.

2018. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os: Nem
2018. ápr. 29. 14:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam, kétszer is csak idősebben és fele korkülönmbséggel.

Én csak a féltékenységet találtam magyarázatként.

2018. ápr. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A last-minute eléggé hibás hozzáállás volna. 40-50 évesen is szülnek lazán.

Kapcsolat elején 3 nap kiesés soknak tűnhet, főleg ha nagyon szerelmes az ember. Egyébként a távolság épp jó arra, hogy fennmaradjon a vágy, és késsen a megszokás.

Mondd el neki mit hallasz ki

szavaiból, mit érzel, de ne minősítsd ne hibáztasd és ne hárítsd rá mert attól bezárhar, támadásnak veszi és visszatámad.

Tudatokold ki finoman azaz derítsétek ki együtt fokozatosan mi a szükséglete a frusztrációja mögött (ezt az ember általában magával lapcsolatban sem látja tisztán).

Fejtsd fel saját szükségleteid és mondd el neki mit kérsz, hogy azok kielégüljenek

2018. ápr. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!