Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek annak van értelme,...

Polczerboldi kérdése:

Szerintetek annak van értelme, hogy naponta 15 fekvőtámaszt és kb 30 hasprést csinálok?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mennyi idő alatt lesz látható erdménye?
2017. jan. 30. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj 4x Ennyit,kétnaponta. Valamennyit tudsz vele fejlődni,de hosszabb távon a súlyzós edzéssel többet is el tudsz erni.
2017. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hasnal nemsok,mert az a legproblemasabb,izmos lesz az is de nem lesznek kockak ha csak nem vagy annyira vekony

egyebkent sok ertelme nincs annak amit leirtal

2017. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha ne edzz naponta, főleg akkor ha nehezen gyarapodsz ! 3 év ment rá az életemből eredmény nélkül :D
2017. jan. 31. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Két naponta. És ha most csak ennyit bírsz az sem baj. Úgyis észre veszed 1-2 hét múlva, hogy már több is megy. Engem ne kövess, de én úgy csináltam régen, hogy 5-ösével csináltam vagy, 40-et.mikor mennyit bírtam.egy hónap múlva már 10-esével ment a 60
2017. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De az is igaz, hogy előtte én rendszeresen edzésben voltam csak olyan munkahelyem volt 2 évig, hogy nem tehettem meg h edzek. Ott nem volt nagy fizikai meló, de ott agyilag úgy lefárasztottam magam, hogy kedvem nem volt. De bárki bármit mond. Fejlődni fogsz erőben is és izomban is. De van még sok minden amit otthon tudsz csinálni. Én pl egy táskába raktam bele 4db. másfél literes vízzel teli flakont. Nem sok de az is hat kg. Amivel egy darabig fejlődtem. Ha gondolod tudok még házi praktikákat. Én soha nem fizettem teremre és mégis izmos vagyok. Nem olyan hatalmas izmok, de nekem nagyobb nem is kell. 187 cm 90 kg nem mind izom, de mindenkin van zsír még a profikon is
2017. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát attól függ. Mit szeretnél elérni?

45 perc után kezd el zsírt égetni az ember szervezete.

Ha fogyni szeretnél akkor javaslom a két órás edzéseket. Ha erősödni szeretnél akkor csinálj sokkal többet minden nap. Sok sikert!

2018. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!