Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme annak amit csinálok?

Van értelme annak amit csinálok?

Figyelt kérdés

Hízni és erősödni szeretnék, de lehetőleg izommal nem zsírral. Ezért 10 napja itthon erősítő gyakorlatokat végzek és sokat eszek. 193 cm és 81 kg voltam.

A gyakorlatok: 15 húzódzkodás, 20 fekvőtámasz, 40 felülés, 15 törzsemelés és 5 kg-s kézisúlyzóval ülve bicepsz váltott karral 30-30. Minden nap megcsinálom az összes gyakorlatot kb 30-40 perc alatt.

Elég vékony vagyok, és elég válogatós is voltam. De mióta csinálom mindent megeszek és kb 50%-al többet mint eddig, illetve minden nap megiszok egy turmixot aminek a tartalma: 1 banán, 1 gyümölcsjoghurt /125g/, 30g protein és 3 dl tej.

10 napja csinálom, és már 2 kg-val több vagyok azaz 83kg. Terembe mindaddig nem szeretnék menni amíg ilyen nagyon vékony vagyok, majd ha legalább 90 kg felé érek.

A gyakorlatok ismétlését 2 hetente szeretném emelni 10-el.

Szerintetek van ennek így értelme amit csinálok? És ha 10 nap alatt felszedtem 2kg-t akkor van rá esély hogy 2 hónap alatt elérem a 90kg-s szintet?



2016. márc. 3. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme annak amit csinálsz. Először legyél tisztában az alapokkal ezért töltsd le és olvasd el a Sárga Kapszulát, ingyenes PDF, googlézz rá.


Rendes súlyzós edzés kell, egy kis ideig átmozgató teljes testes edzés és normális kalóriaplusszos étrend. A konditerembe pedig nyugodtan lemehetsz, senki sem fog kinézni. Szerinted mi hogy kezdtük? :)

2016. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Ja az foleg zsir az a turmix az te? Minek abba tej? Meg joghurt?

A gyakorlatok meg kevesek

Fel tested meg se edzed kapasbol

2016. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sowilo ***** válasza:
65%

Az a két kiló ami feljött az zsír, nem izom. Szar a kajád és az edzésed is. Otthon a húzódzkodás-tolódzkodás párosnál nem tudsz jobbat kitalálni, fekvőzni meg felülésezni meg 5kg-os súlyokkal bohóckodni teljesen fölösleges, és sajnos a lábazást is csak teremben tudod megoldani.


Leírnád egy napi kajádat?

2016. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Értelmetlen, csak be fogsz zsírosodni, főleg ha ilyen gyorsan jön a tömeg, Sárga Kapszula jó ötlet.
2016. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Értelme nem sok. Csak el fogsz zsírosodni. Egyébként ezen mi 40 perc? Ha nagyon sietsz 5-6 percbe belefér.
2016. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
am még lenne is értelme , mondjuk ha ebből csinálnál 4-5 kört de csak minden második nap. Az 5 kilós bicepszet mondjuk kiveheted. Tehetsz bele még lábemelést, plusz a fekvőt és a húzodzkodást is lehet variálni különböző karszélességekkel. Aztán ha megvan az alap fizikum mehet kondi, vagy váltogatva súlyzó-saját tsúly
2016. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bicepszet elhagyhatod, 5 kilóval csak fölös időtöltés.

Csináld így, ebben a sorrendben: húzódszkodás, hátsó tolódszkodás, fekvőtámasz, guggolásból felugrás (teljes erőből), román guggolás, felülés, hidalás. Mindenből 4 sorozat, és csak minden 2. nap csináld.

A fekvőtámaszt, hátsó tolódszkodást, román guggolást, hidalást csinálhatod súllyal (hátizsákba 15-20kb üdítős palack, könyvek). A guggolásból felugrásból ha megy 4x30 ismétlés, váltsd ki egylábas guggolással.

Ettől izmosodsz, de nyugodtan lemehetsz terembe most is edzeni, gyorsabban fog menni a fejlődés. Kinézni senki se fog.

Kajálást meg kicsit tisztába kéne tenni, ez a mindent megeszek meg sokat eszek nem okos dolog. Olvass el pár cikket a shop builderen az étkezésről, meg a Sárga kapszula c. költemény is mehet. Gyümölcs joghurt elég nagy hülyeség önmagában is, akkor már tegyél bele natúrt, ami nem Danone termék. Olcsóbb is, jobb is.

2016. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sowilo ***** válasza:
45%
A hátsó tolódzkodást és a fekvőtámaszt kivenném, előbbi nyírja a vállat hosszútávon, utóbbi túl hamar túl könnyű lesz. Helyettük mehet mondjuk normális tolódzkodás, tökéletes mell-váll-tricepsz gyakorlat.
2016. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!