Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem megy pecázni?

Figyelt kérdés
Imádok pecázni, amíg nem ismertük egymást, addig is, legalábbis nyáron minden napomat a vízparton töltöttem, soha nem jártam a többi lánnyal sehová (de ez nem látszik meg rajtam, kinézetre nem vagyok fiús). Most viszont párom bejelentette, hogy a munkatársaival megy ki, ez még nem is lenne nagy dolog, de pont akkor, mikor mennünk kellene egy kismacskát kiválasztani, ahol csak ott kellene lennie, hogy neki is szimpatikus-e. Ennyire szarik a fejemre?

2018. máj. 23. 07:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Te is tudsz cicát választani.

Hadd menjen már valahova nélküled....

Nyilván a munkatarsaival ha megy oda te nem mész.

2018. máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi a fenének kéne egymáson lógni egész nap, minden nap? Hadd menjen el szerencsétlen nélküled is valahova. Neked úgy is programod van, ha cicát kell választani. Neki tökmindegy melyiket hozod el, hidd el.
2018. máj. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, menjen, de azt már régóta tervezzük, hogyha egyszer saját lakásunk lesz, akkor választunk egy kisállatot.
2018. máj. 23. 07:31
 4/13 A kérdező kommentje:
És mellesleg kihagy egy jó kis pecázásból, amióta városban lakom, a fél karomat odaadnám azért, hogy elmehessek.
2018. máj. 23. 07:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A saját egód sértettsége helyett odafigyelhetnél arra is, hogy a másik mit szeretne.


Válaszd ki egyedül. Csak tudod, hogy neki milyen a kedvence.


Hagyj legyen már nélküled is egy kicsit, csak a haverokkal.


Nem kéne ennyire mereven és görcsösen ragaszkodni a tervekhez. Most közbe jött valami, sodródj.

2018. máj. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Olyan vagy mint egy barátunk menyasszonya. Mindenhol ott van ahol a srác. Egy legenybucsun is egyedüli lanykent ott volt.

Elmennek a fiúk csocsozni. Ő ott van. Elmentek pecazni a fiúk. Reni ott volt.

Halál ciki. Az én férjem is ott van a társaságban és nem érti hogy nem veszi magát észre a lány. Vagy miért nem szól neki a srác hogy mindennek van határa....


Macskát válassz te. Neki tökmindegy lesz milyet viszel haza.

2018. máj. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért nem ugyanaz teljesen, legénybúcsúra csak nem mennék el. Az, hogy fiú haverjaim vannak, és ezek ugyanazok mint az övé, csak azért történhetett meg, mert egy társaságban voltunk, és így ismerkedtünk össze.
2018. máj. 23. 07:56
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek(férfiaknak és nőknek is) szüksége van időnként az azonos neműek közötti "feltöltődésre" vagy az egyedüllétezésre.Valamelyik fél mindig gyorsabban merül ki, ilyenkor ha nincs magánszféra akkor a kapcsolat minősége elkezd romlani az energiahiány miatt, hisz a fenntartásához szükséges tápláló erő nem áll rendelkezésre, elapad.


" Ennyire szarik a fejemre? "


A macska az ami kevésbé érdekli.

2018. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az a probléma, hogy nem kommunikáltátok egymás felé megfelelően azt, hogy kinek mi a fontos. Ebből tanulni kell, nem megsértődni...
2018. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális, amiért még veled van.
2018. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!