Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam az exemnek amit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam az exemnek amit nem tudott elviselni és szakított velem. Azóta eltelt egy hónap viszont nagyon hiányzom neki. Nem tud nélkülem élni de velem sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 éve szerelmes, én csak egy éve viszonzom. Nem tud egy apró hazugságot sem elviselni és ezt én nem vettem komolyan. Szakított velem. Elköltöztem tőle egy hónapja. Viszont keres és jön hozám. Azt mondta nagyon hiányzom neki és szeret. Örökké fog, nem fog elmúlni akár kivel lesz is, ha 8 éve rendületlen már nem elmúlni,érzi. De nem tud bízni bennem. Azt mondta ne tűnjek el, inkább elviseli,hogy üással járok csak láthasson. Nem akar nélkülem élni. De velem sem.

Ilyenkor mit tehetnék? Bízzak benne,hogy talán egyszer újra egymásra találunk?


2018. febr. 17. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem inkabb arra vagyik hogy meggyozzed . Egy hosszan tarto beszelgetessel talan ki vitelezheto lenne . Nem hiaba mondjak hogy 7 ev utan ujra regenalodik egy ember kapcsolati szinten , orulj neki hogy most kezted el igazan szeretni , igy van jovoje .
2018. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez beteg dolog. Miben hazudtál neki?
2018. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Jaj ez a dráma. EX. MÚLT. Nem fog működni. Hagyjátok egymást.
2018. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az előző kapcsolatomban az akkori barátom megcsaltam. Ezt ő megtudta és rákérdezett. Már tudta az igazat én mégis letagadtam. Attól féltem,ha elmondom azon fog parázni,nehogy őt is megcsaljam. Rossz lépés volt.
2018. febr. 17. 11:51
 5/10 A kérdező kommentje:
Már sajnálom,hogy hazudtam. De csak jót akartam. Ő nem bírta feldolgozni,hogy hazudok neki
2018. febr. 17. 11:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk 8 ev utan mar titok is maradhatott volna.
2018. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor vedd vissza ha elfogadja (és ezt igérje meg!!!!), hogy te hazudos vagy és maradsz! (De komolyan! Különben folyamatosan ezen fog kattogni neked és a párkapcsolatotok egy kalap sza-t sem fog érni!)
2018. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy az előző palidnál qrtál félre és azt tagadtad le. Ezen kattog?
2018. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen
2018. febr. 17. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly, hogy ilyen hülyeség miatt szakítottatok? Fel nem foghatom.Legközelebb mond meg neki , hogy nem kívánsz beszélni a múltról, így nem kell hazudni sem.Nem €rtem mit lovagol ezen.
2018. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!