Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a barátom egy másik csajnak 7hónappal ezelőtt elküldött a farkáról egy képet? (másfél éve vagyunk együtt)

Figyelt kérdés

És ennyi. 1napig beszéltek facebookon meg ezt a képet küldte! Nem találkoztak meg semmi testi kapcsolat nem volt.

Hazudott nekem errol

mert tudtam hogy beszelt a lannyal 1 napig es megkerdeztem meg akkor hogy kuldott e neki kepet vagy megcsalt e es tagadta. De ma kiderult hogy megis kuldott a farkarol kepet!

Hirtelen szakitottam vele aztan 1 hetre lenyugodtam es visszafogadtam, mert szeretem, es o is engem!



2018. máj. 23. 15:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
#11, Most miert kellett volna erre külön magyarázkodni. Azert aki ilyen szinten van, hogy a farkáról küldözget kepeket, az a színvonal az élet többi területén is kiütközik rajta. Egyrészt. Masrészt persze amíg nem derül ki, addig nem tudhatod, hogy tett-e ilyet. Viszont a kerdező számára már kiderült, hogy ezt tette a pasija, ráadásul mikor együtt is voltak már. És ezek után visszafogadta...
2018. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

#12: "Azert aki ilyen szinten van, hogy a farkáról küldözget kepeket, az a színvonal az élet többi területén is kiütközik rajta."

Mondjuk azért, mert hasonlóan logikátlan önigazoló válaszokon kívül semmi mást nem lehet írni. Ezért nem is válaszolt a lepontozók közül senki.

Nem, nem látszik ez a "színvonal" az élet más területein.


"Masrészt persze amíg nem derül ki, addig nem tudhatod, hogy tett-e ilyet."

Hát, ez az! És mégis azt írták egyesek, hogy össze sem jönnének ilyen emberrel. Pedig nem is derülne ki ismerkedési szakaszban, ha nem kérdeznek rá.

2018. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

"szakitottam vele aztan 1 hetre lenyugodtam es visszafogadtam" - szóval nyugtalanságból szakítottál vele?


Most meg, megnyugodva úgy látod, hogy nincs ebben semmi cikis? Abban se, hogy hazudott erről?

És még mi mindenről?

2018. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
ez kamu-nem mintha nem lenne ilyen,de ez nagyon fullba tolja a kretént
2018. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Akkor sok boldogságot te nagyon okos.
2018. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Ejj, a #13-as válaszom is válasz nélkül lepontozva. Azért elég ironikus, hogy egyesek milyen lenézően beszélnek a saját kis morális magasságaikból, miközben képtelenek logikusan átgondolni a saját állításaikat és csak szó nélküli lepontozgatásra futja, amikor valaki rámutat arra, hogy mekkora logikai hiba van abban, amit előadtak.

Ha ezek után is úgy érzitek néhányan, hogy többek vagytok valakinél, csak mert nem küldtetek fényképet valakinek egy testrészről, akkor 0 önkritikával és 100% egóval rendelkeztek.

2018. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor legyél vele. :D Miért minket kérdezel?


Hálistennek te vagy vele, nem mi, pici különbség csak.

Valakinek az is normális, ha megcsalják, vagy ő csalja a párját. Az is ugyanígy irreleván a számomra, mert nem rólam van szó. Neked is lehet ez is nomrális végülis..

2018. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

#6

Tök egyszerű, nem jövök össze olyannal, akit nem ismerek. Wow.

2018. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
30%

#19: Az ismerkedés melyik szakaszánál szoktál rákérdezni, hogy a másik fél küldött már képet a péniszéről?

(Arról inkább ne is beszéljünk, hogy láthatóan nem sikerült értelmezned az általam leírt mondatokat.)

2018. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

#20

Sose "ismerkedek" úgy, hogy idegenből kapcsolat legyen... először haverok/barátok leszünk, és bizony simán szóba jönnek ilyenek :)

2018. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!