Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is garasoskodó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is garasoskodó a párom?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy szeretné, ha odaköltöznék hozzá. A rezsi felét persze fizetném is, de a lakbért is felezni akarja, holott az nem nő attól, hogy odamegyek. Mondtam neki, hogy nekem így nem megy, nem keresek meg ennyit diákmelóval se, de azt mondta akkor addig ne költözzünk össze, amíg így van.

20l



2018. máj. 23. 17:11
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
78%
Igen, az.
2018. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
48%
Én nem mondanám, hogy garasoskodó, mert habár a lakbér valóban nem nő, de úgy a lakás sem lesz nagyobb és jobb, sőt. Valahol teljesen rendben van, hogy fele-felébe szeretnél, valahol meg elég beszédes, hogy nem hajlandó lemondani arról az összegről, amit amúgy is fizet ha nem vagy ott, azért, hogy ott lehess. Kinek mi fér bele.
2018. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
56%
Es miert kene neki a te lakberedet fizetnie?
2018. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem jogos elvárás, hogy a lakbért is felezitek. Ok, hogy az nem nő, de miért csak rá háruljon ez a költség.
2018. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
68%

Ez eleg bonyolult.

1. Altalaban felnőtt pàrok akik együtt èlnek közösen fizetik az alberleti dijat is.

2. Ha ő erre nagyon nem szorul rà mert mondjuk keres netto 300-at akkor csúnya tőle, ha keveset keres akkor èrthető.

3. Te is elèg garasoskodó vagy. Attól nem nő a bèrleti dij.... ez gàz hozzààllàs... akkor a kajàt hogy kepzeled. Ha mondjuk ő minden reggel megeszik 2 kiflit te meg egyet, akkor te csak egyet veszel?? Vagy te nem adsz majd az internetbe mert amugy is venne es mindegy hànyan hasznàljâtok a wifit???

4. Diak vagy, nem felnott, nincs meg az egzisztenciad kozos felnott elethez, addig nem kell osszekoltozni, csak ha a pasit ez nem zavarja, a tiedet zavarja.

2018. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
3,ő a párom, azért illene.Nem idegenek vagyunk.
2018. máj. 23. 17:18
 7/47 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem valahol igaza van. A rezsi felezése evidens. A lakbért pedig - az én gondolkodásom szerint - illik megfelezni, ha két ember összeköltözik. Így korrekt, akár nő az összeg, akár nem.

Én a helyedben addig nem költöznék oda, amíg anyagilag nem tudom fedezni a költségeket, legyen az rezsi, lakbér vagy akár ennivaló.

2018. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Ha ennyire sem képes értem,akkor nincs értelme szerintem együtt lennünk.
2018. máj. 23. 17:19
 9/47 anonim ***** válasza:
68%
Még jó, hogy felezni akarja a lakbért is, miért mit gondolsz? Ha valaki lakik valahol, akkor azért fizet. Te miért lennél kivétel? Ha meg nincs rá pénzed, akkor ne költözz oda. Teljesen igaza van.
2018. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
73%

Miért lenne garasoskodó, ha egyenőséget akar? Nagyon el vagy te tévedve, ha azt hiszed, azért fizetnie kéne a részed, mert lány vagy. Természetes dolog, hogy te fizeted az albérlet felét

23/N

2018. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!