Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel egy éves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel egy éves kapcsolatban párom titkai felszínre kerültek. Ez vált normálissá, elfogadottá? (szexuális tartalom) Többi lent

Figyelt kérdés

Szeretném megosztani veletek a történetem. Párommal mindketten 20as éveink elején járunk. Lassan 1 éve vagyunk együtt, tökéletes, boldog párkapcsolatban éltünk, ezért úgy döntöttünk, összeköltözünk. Kerestünk egy kis lakást. Harmonikus, kiegyensúlyozott mindennapok, apróbb veszekedésekkel. Sokat beszélgetünk, nevetünk, szórakozni járunk, odafigyelünk egymásra. Természetesen hibázunk, nem minden alakul úgy, ahogy azt a párom elképzeli, vagy ahogyan elképzelem. De próbáljuk megérteni egymást, csiszolódunk. Mindketten csendes típusú egyének vagyunk, közeli, közös barátokkal. Őszinteség, bizalom, biztonság, tisztelet, szeretet - mindketten erre törekszünk. De! Ez lehet csupán a felszín? Egy színjáték?

Az összeköltözés után természetesen dolgainkat is megosztjuk egymással. Az én laptopom elromlott, ezért kölcsönkértem az övét. Beléptem a netre, és megláttam a Gmail fiókja ikonját a sarokban. Egyből eszembe jutott - neki nincs Gmail fiókja. Reflexből rákattintottam, hisz arra alapoztam, amit ő 1 éve mondogat - nem akar online levelezési felületet, mert felesleges. És itt rombolódott le bennem minden. Közel 1 év felszín alatt rejtőző, titkos beszélgetései online szexpartnerekkel, az összeköltözést követő újabb 3 partner kereső online felületre való regisztráció és az ezen belüli megosztott képek, perverz üzenetváltások.

Értetlenül állok a dolgok előtt. Az online világ, a szexuális ösztönök valóban ilyen szinten képesek elérni, hogy egy ember két külön életet éljen egyszerre? Valóban elfogadottá vált az effajta kapcsolat? Ezt jelenti az őszinte, tiszta szeretet, szerelem? Nem tudom mit tegyek, mit gondoljak.

Véleményt, tanácsot szeretnék kérni. 23/L



2018. máj. 24. 07:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

" Valóban elfogadottá vált az effajta kapcsolat? "

- Továbbra sem. Max nyitott kapcsolat esetén. De azt lebeszélik a felek.


" Az online világ, a szexuális ösztönök valóban ilyen szinten képesek elérni, hogy egy ember két külön életet éljen egyszerre?"

- Az internet a lehetőségek számát gyarapította, nem pedig deformált. Ha ez megnyugtat: net nélkül is ilyen lenne csak a sarkon vagy a szomszéd asszony portája táján keresgélne. (mint ahogy azt apám idejében tették a ti korotokban)


"Ezt jelenti az őszinte, tiszta szeretet, szerelem? "

- Ez költői kérdés?


"Nem tudom mit tegyek, mit gondoljak."

- khm... azt neked kell eldöntened Te mit kezdesz a helyzettel. Azt viszont elmondhatom Én mit tennék a helyedben, ha egy elég alapos képet akarsz kapni a párodról. Először is úgy tennék mint aki semmiről sem tud, és elkezdenék beszélgetni csak úgy "általánosságban" a párommal, a hazugságról, másik megtévesztéséről. Felhoznám, hogy pl. XY mit talált a párja gépén és kikérném a véleményét, hogy ő mit tenne a csaj helyébe, mit érdemel a hűtlen fél. Ezzel jó képet kaphatok róla mint emberről. Továbbá itt elmondnám Én hogy éreznék egy ilyen eset után, ha párom tenné ezt velem, és megkérdezném a párom ő hogy érezné magát, ha Én tenném ezt vele.

Kb. megoldja helyetted minden bajod. Ott lesz a válasz amit keresel. Persze a végén elmondanám, hogy lebukott.

Én ezt tenném.

2018. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
eddig nem volt e-mail cime? na, ne etess... bank, munkahely, suli, ebay... sosem kellett?
2018. máj. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

“Ezt jelenti az őszinte, tiszta szeretet, szerelem?”


Nem, de ezt csak te hitted annak. Aki egy év után is már ilyen görény, azt minél előbb dobd.

2018. máj. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

szomi :(


és az méginkább, hogy általában egy ilyen esetből megutálsz minden férfit

2018. máj. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Ez elég rosszul hangzik. Én ezek után már nem tudnék megbízni benne. Nem hiszem egyébként, hogy az ilyeneket bármikor el kellene fogadni, legalábbis én nem tudnám.


Azt, hogy te eltudod-e és túl tudsz-e lépni ezen azt neked kell tudnod, de ha nem akar ezen változtatni akkor tök felesleges a továbbiakban a kapcsolat.


F

2018. máj. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
#4 Én erre azt szoktam mondani, hogy 3 féle férfi(vagy úgy alapjában véve ember) létezik: a rendesek, a fszfejek, és a legrosszabbak, akik eljátsszák a rendeset, de igazából a legnagyobb sunyi hazudós fszfejek. És sajnos ilyenekből több van, mint kéne lennie, igen nagyokat csalódtam már olyanokban, akikből ki nem néztem volna.
2018. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Az online világ, a szexuális ösztönök valóban ilyen szinten képesek elérni, hogy egy ember két külön életet éljen egyszerre? Valóban elfogadottá vált az effajta kapcsolat? Ezt jelenti az őszinte, tiszta szeretet, szerelem? Nem tudom mit tegyek, mit gondoljak."


Szerntem teis tudod, hogy nem... Nem kell megaludkni sem, sem pedig az elvekből leadni.

Az ponline tér is csak egy adott igényt elégít ki.. Úgy néz ki a barátodnak voltak erre igéynei, ennyi. Erről sosem egy eszköz tehet, legalábbis merőben inkább az egyén. NE is próbáld másra húznia barátod felelősségét.


Igen, gáz amit csinált, és igen, itt súlyos probléma van, amiről neked egy mukkot sem szólt.. Én szembestseném vele, ha essig esetleg ez még nem történt meg.. Egy olyan kapcsoaltba, amilyennek gondotlad a tiéeteket, iylen nem fér bele, a párod nem feltátlenül boldog valószínűleg. Önbecsapásba egyikőtök se menjen inkább bele. HA már a másik előtt megjátszotta magát egy ideje..

27N

2018. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
4%

Kérdés, melyik undorítóbb, a saját párodról írsz ki kérdést, kivesézve őt a nagyvilágnak, azonkívül turkálsz a levelezésében, ráadásul annyira gyerek vagy még, hogy lövésed nincs, hogyan működnek a férfiak.

Evvel csak magadat szivatod.

Nem, nem fog megcsalni, mielőtt kiírnál egy következő kérdést.

2018. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
8! why o' why?
2018. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Jaj 8-as hagyjad már!

Nem névvel, címmel kérdez! Vagy talán ezt a problémát ismerősökkel, rokonokkal kellene megbeszélnie?


Kérdező sajnos ismerős a problémád, nálunk válás lett a vége.

Én nem ott látom a gondot, hogy esetleg különleges vágyai vannak (bár vannak határok), hanem a hazugság van, az összeköltözés utáni regisztrációban.

Ő valószínűleg az a típusú ember, akinek simán belefér ez, hogy melletted mással csetelget, esetleg a csak szex az nem megcsalás...

Szerintem innentől elveszett a bizalom és ennek annyi.

2018. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!