Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel egy éves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel egy éves kapcsolatban párom titkai felszínre kerültek. Ez vált normálissá, elfogadottá? (szexuális tartalom) Többi lent

Figyelt kérdés

Szeretném megosztani veletek a történetem. Párommal mindketten 20as éveink elején járunk. Lassan 1 éve vagyunk együtt, tökéletes, boldog párkapcsolatban éltünk, ezért úgy döntöttünk, összeköltözünk. Kerestünk egy kis lakást. Harmonikus, kiegyensúlyozott mindennapok, apróbb veszekedésekkel. Sokat beszélgetünk, nevetünk, szórakozni járunk, odafigyelünk egymásra. Természetesen hibázunk, nem minden alakul úgy, ahogy azt a párom elképzeli, vagy ahogyan elképzelem. De próbáljuk megérteni egymást, csiszolódunk. Mindketten csendes típusú egyének vagyunk, közeli, közös barátokkal. Őszinteség, bizalom, biztonság, tisztelet, szeretet - mindketten erre törekszünk. De! Ez lehet csupán a felszín? Egy színjáték?

Az összeköltözés után természetesen dolgainkat is megosztjuk egymással. Az én laptopom elromlott, ezért kölcsönkértem az övét. Beléptem a netre, és megláttam a Gmail fiókja ikonját a sarokban. Egyből eszembe jutott - neki nincs Gmail fiókja. Reflexből rákattintottam, hisz arra alapoztam, amit ő 1 éve mondogat - nem akar online levelezési felületet, mert felesleges. És itt rombolódott le bennem minden. Közel 1 év felszín alatt rejtőző, titkos beszélgetései online szexpartnerekkel, az összeköltözést követő újabb 3 partner kereső online felületre való regisztráció és az ezen belüli megosztott képek, perverz üzenetváltások.

Értetlenül állok a dolgok előtt. Az online világ, a szexuális ösztönök valóban ilyen szinten képesek elérni, hogy egy ember két külön életet éljen egyszerre? Valóban elfogadottá vált az effajta kapcsolat? Ezt jelenti az őszinte, tiszta szeretet, szerelem? Nem tudom mit tegyek, mit gondoljak.

Véleményt, tanácsot szeretnék kérni. 23/L



2018. máj. 24. 07:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

Azért azt nem hiszem el, hogy soha sehová nem kellett egy e-mailcím! Suli, bank, ügyfélkapu, BÁRMI! Bocsi, de te voltál a naiv, hogy elhitted...

Nekem ez nem férne bele egy kapcsolatba, főleg a hazugság miatt. Szerintem nem normális, hogy van egy "titkos énje". Elég para... Ki tudja még mit rejteget.

2018. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

Ja, meg hogy hányszor volt az online szexpartnerből, valóságos szexpartner is... Nekem ez szakítás lenne, nem tudnék bízni egy ilyen emberben tovább.

Gondolom azért csak voltak jelek ennyi idő alatt, hogy van benne valami furcsa?

2018. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
69%

Azt írta a kérdező, hogy gmailes címe nincs.

Vannak más szolgáltatók is..

2018. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem, nem ez a normális.

Sajnos kifogtál egy ilyen perverz embert.

Ezzel csak az a baj hogy ezekután hogy fogsz tudni megbízni benne? Illetve megbízni bárkiben?

Ahh... Nagyon sajnálom :(

2018. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

#13

A kérdező ezt írta: "nem akar online levelezési felületet, mert felesleges"


#Kérdező:

Mi a kérdés? B.$zd ki. Esetleg még megdobálhatnád kakival is, az se rossz ötlet ilyen esetben. Másra nem méltatnám.


Nem, nem elfogadott, csak néhány beteg ember azt hiszi, bármit megtehet.

2018. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Bence_ ***** válasza:
100%

A hazugság a baj.

A mással való szex azért is undorító mert sejtelmed sincs mit hoz haza :-o

Beszélj vele és figyelj oda magadra. Ha hazudozik hagyd ott, hiszen a kapcsolat alapja megy a levesbe.

2018. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem hittem volna el a helyedben, hogy "oh, nekem nem kell online levelezési felület, mert felesleges....". Hagyjuk már. Ma már olyan természetes, ha nem természetesebb ez, mint az, hogy mindenkinek van telefonja... Szinte mindenhova kell. Én már itt gyanakodtam volna, hogy mit akar előlem takargatni. Abból amit leírtál az jön le, hogy ő valószínűleg egy olyan ember, aki csendes, visszahúzódó, és titokban éli ki a valódi vágyait. Valószínűleg ebben nem vagytok annyira egy hullám hosszon, mert veled nem merte megosztani ezeket. Én elhiszem, hogy ledöbbentél és nyilván nagyon össze vagy zavarodva. Azt érdemes lett volna az elején tisztázni, hogy kinél mi számít megcsalásnak, stb. Az még a jobbik eset, ha csak levelezett- bár ki tudja, meg nyilván ez sem normális, sőt- lehet neki ez tök normális, és ő nem tekinti ezt megcsalásnak. Sok pasi van így. Beszélni muszáj lesz vele, azért ez nagyon durva, hogy így eltitkolt egy ilyen dolgot... Semmiképpen sem normális. Az, hogy ezek után együtt maradsz-e vele, meg tudsz-e bízni benne, neked kell eldönteni.
2018. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

én egy kicsit idősebb vagyok (37/N), simán rákérdeznék, mi ez. már túl vagyok játszmázáson, szeretek tisztán látni.


lehet, hogy a barátod egy trivális magyarázatot fog adni a viselkedésére (ami ettől függetlenül elítélendő, hiszen hazudott), de könnyebben el tudnád dönteni, merre tovább.


írd majd meg, mi lett, érdekel.


sok sikert!:)

2018. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Nagy nehezen (3 napba telt) szóra bírtam őt, ám amit hallottam, kissé megrémiszt. Megtudtam, számára ezek a dolgok teljesen normális tevékenységek, ő nem tesz különbséget két online felület között, minden oldal számára csak unalomuzes, egyfajta hobbi. Számára olyan, mintha csak filmet nézne.. A partner kereső oldalakra és levelezésekre nem kaptam ésszerű választ, minden nap mást mond, aztán hozzateszi, hogy nem tudja miért tette.. Legutóbb azt mondta, hogy önbizalom hiánya van, ezért máshonnan is várja az elismerést, mert mellettem mindig 'senkinek' érezte magát. Kérdeztem, ezt miért érzi így, hogyan segithetnek neki, de arra jutott, hogy magában kell letisztazni a dolgokat, mert nem velem van a baj, tőlem mindent megkap.

Nagyjából ennyit sikerült elérni, minden zavaros továbbra is. Nem tudok már benne bízni, nem tudok úgy a szemébe nézni, ahogy eddig.

2018. máj. 29. 10:38
 20/23 Bence_ ***** válasza:

Akkor legyetek külön.

Igen, jól latja az önbizalmát ő tudja felépíteni. Pl akar úgy, hogy egy ideig egyedül él.

Aztán ha úgy látjátok akkor élhettek megint együtt mert Ő is edzettebb lett.

2018. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!