Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel egy éves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel egy éves kapcsolatban párom titkai felszínre kerültek. Ez vált normálissá, elfogadottá? (szexuális tartalom) Többi lent

Figyelt kérdés

Szeretném megosztani veletek a történetem. Párommal mindketten 20as éveink elején járunk. Lassan 1 éve vagyunk együtt, tökéletes, boldog párkapcsolatban éltünk, ezért úgy döntöttünk, összeköltözünk. Kerestünk egy kis lakást. Harmonikus, kiegyensúlyozott mindennapok, apróbb veszekedésekkel. Sokat beszélgetünk, nevetünk, szórakozni járunk, odafigyelünk egymásra. Természetesen hibázunk, nem minden alakul úgy, ahogy azt a párom elképzeli, vagy ahogyan elképzelem. De próbáljuk megérteni egymást, csiszolódunk. Mindketten csendes típusú egyének vagyunk, közeli, közös barátokkal. Őszinteség, bizalom, biztonság, tisztelet, szeretet - mindketten erre törekszünk. De! Ez lehet csupán a felszín? Egy színjáték?

Az összeköltözés után természetesen dolgainkat is megosztjuk egymással. Az én laptopom elromlott, ezért kölcsönkértem az övét. Beléptem a netre, és megláttam a Gmail fiókja ikonját a sarokban. Egyből eszembe jutott - neki nincs Gmail fiókja. Reflexből rákattintottam, hisz arra alapoztam, amit ő 1 éve mondogat - nem akar online levelezési felületet, mert felesleges. És itt rombolódott le bennem minden. Közel 1 év felszín alatt rejtőző, titkos beszélgetései online szexpartnerekkel, az összeköltözést követő újabb 3 partner kereső online felületre való regisztráció és az ezen belüli megosztott képek, perverz üzenetváltások.

Értetlenül állok a dolgok előtt. Az online világ, a szexuális ösztönök valóban ilyen szinten képesek elérni, hogy egy ember két külön életet éljen egyszerre? Valóban elfogadottá vált az effajta kapcsolat? Ezt jelenti az őszinte, tiszta szeretet, szerelem? Nem tudom mit tegyek, mit gondoljak.

Véleményt, tanácsot szeretnék kérni. 23/L



2018. máj. 24. 07:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A csendes a veszélyes.


Végigolvastam az összes hozzászólást. "Anyád lehetnék" :)

Ha meghallgatsz, én két házasság és némi élettapasztalat után azt tudnám tanácsolni, h ne az ő "újraönmegtalálálását" segítsd elő, hanem kérdezd meg tőle, h Te miért is maradj vele? Hagyjuk már ezt, h az Ő önbizalma.Mitől? Matyizik egy chates beszélgetésre pffff :( Írja fel a borotválkozó tükörre, h Gyurika szép, okos stb. Te meg ott vagy vele? Adj neki ultimátumot, hogy mehet, ha menőkéje van, költözzön el. Ha téged akar, mert ez egy botlás volt, akkor meg újból hódítson meg,építse fel a kapcsolatot, h BÍZZ benne,udvarlás, randizás, teperjen csak.

Tudod, most ez úgy néz ki, h ő ezt tette, mert nem tudja miért, de ilyenje volt. Ha hagyod, legközelebb mást csinál, mert éppen olyanja lesz.

2018. jún. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

# 19


Bár én nem vagyok csak 5 évvel idősebb nálad, de egyszer egy szórkaozóhelyen belefutottma iylen férfibe, aki már 35 felett volt.. Bepróbéálkozott, majd miután lekoptattam közötle, hogy ja, amúgy neki is van abrátnője, és kiderült, miután bezsélgettünk, hogy "csak az önbizalomhiányát akarja szerinte helyretenni így"...


Ezen nincs mit szépíteni: gáz. ÉS pont.

Az én véleméynem az, hogy SÉRÜLT emberrel eleve meggondolandó kapcsolatba menni.. A hozzáállása pedig az egészhez eleve katasztrófa, nem jól kezeli.

Ennyi erővel hol a határ ebben az egészben? HA megdug majd egy jó nőt- mert uyge önbizalomhiányos, majd ráfogja, hogy arra is kíváncsi votl, az is növelte az egóját, hogy sikerült egy jó nőt megdugnia? ...


Szóval érted, miért gáz ez. Azt nem rétem, hoyg ez egyfajta új trend az önbizalomhiányos férfiaknál, vagy csak önáltatatás?


Minden esetre annyi biztos, hogy nem puszta önbizalomhiányról beszélünk a viselkedés mögött, hanem egy ROSSZ JELLEMVONÁSRÓL. Aminek a megoldásán doolgoznia kellene- nem neked!-, neki. ÉS nem így, az is biztos.


Nem lehet mindent az önbizalomhiányra fogni, én sem koslatok rosszabb napjaimon potenciális pasik után. Szánalmas és nem valami jellemes dolog ez, ezért most, hogy legalább tudod ezt az infót, el tudod dönteni azt is, hogy akar-e ezen vltoztatni, annahagyja-e ezt a kamu "önbizalomépítés" címszó alatt futó játszmázást, vagy viseld el. Én személy szerint nem tenném, és külső szemlélőként is patetikusnak, kiábrándítónak látom ezt egy "férfiben". Gyengének és kissé jellemtelennek.. De ezt úgy is te döntöd el.

27N

2018. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Még annyit, hogy az a pasi, ahhoz képest, hogy ő is "csak önbizalomhiányból próbálkozott", de nem akart volna többet a barátnője miatt, utána egy párszor azért közölte, hogy igen, megdugna, vonzó vagyok etc.. És más alkalommal is láttam a helyen, más lányoknál is kezdeményezett, szintén gondolom önbizalomtuningként. Állítólag a nője tud ezekről.


Én viszont úgy látom, ha rajtam mút volna, biztos is, hogy megcsalja a barátnőjétés nem áll meg ennyinél, látszott rajta.. Úgyhogy ennek fényében írtam, amit írtam, mint véleményt a jelenségről. Én nem bíznék meg egy ilyen emberben..

2018. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!