Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is kihasznal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kihasznal a ferjem, ahogyan viselkedik velem?

Figyelt kérdés

Jo par eve vele vagyok minden szepnek indult. Elso naptol imadom, o a mindenem es tudja o az eletem . En lattam irogat mas nonek, hiva is amikor velem volt is, de azt mndjja csak barat. Azt mondja masoka azert hv mert azok tudnak viccelni, jol erzi magukat veluk ha egyutt vannak. Az mondja, tolem szeretne minel avolabb menni ezert nincs tthon fel napokat, minden na. Nem akarja hallani a hangomat, nem hiv, nemolel es nem ad puszit merthogy o faradt. Nem tisztel csnan beszel velem lelkileg neha onkretesz, teljesen mas embert ismertem meg kezdetkr.

En barmit megteszek erte, kiszolgalom, tisztelem, maszirozm ha keri, vacsit adok neki, ha csorog a teloja odaadom nek, alt sutit kezebe adom, sot kezembol is etetem mert szeretem. Sorolhatnam mket csinal nm jol. Erre fel azt mondja szeret. De ha szeret miert s aka mindig kulonaludni es tavol lenni? Ez nem szerelem. Csak tudja imadom es o ezzel visszael.


2018. máj. 25. 13:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Egyet értek utolsóval, első menetben pszichológusra lenne szükséged. Hátha sikerül más alapokra helyezni az önbecsülésed, mert jelen pillanatban nagyon nem stimmel veled valami. A férjeddel sem, valószínüleg erősen nárciszta, azért alakított ki egy bántalmazó kapcsolatot, de te meg túl jó alany vagy hozzá. 0 önbecsülés, és még a sok megalázás, zsarolás, szeretetmegvonás, verbális bántalmazás is csak azt hozza ki belőled, hogy folyamatosan meg akarj felelni neki, és foggal körömmel kapaszkodsz egy olyan emberbe, akitől régóta csak rosszat kapsz. Szeretetéhségben szenvedsz, és egyszerűen képtelen vagy elfogadni és belátni, hogy a férjedtől már sose fogod megkapni.

Szóval nagyon fontold meg, hogy szakirányú segítséget kérj, mert amig ilyen lelki nyomorék (bocsi, ezt nem sértésnek szánom) vagy, addig nem fogsz tudni arra a szintre eljutni, hogy kilépj ebből a helyzetből, vagy ha megis, előfordulhat, hogy egy újabb ilyen díszpéldányt fogsz ki.

2018. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves utolso valaszolo
2018. máj. 26. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!