Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha így viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha így viselkedik a barátnőm?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, ő 21 éves én pedig 25.

A probléma az, hogy soha nem tudunk megbeszélni dolgokat, mert mindig kiakad minden apró dolgon valamint mindig lemondja a találkozókat, és kb. 2 hetente látjuk egymás 1-2 órára, amikor itt lakik egy utcányira..

Az indokok a következőek: fáradt vagyok, fáj a lábam, fáj a sarkam, hánytam stb.

Bezzeg a barátnőjével van ideje eljárkálni kávézni, meg stb. :)

Próbáltam már megbeszélni szépen a dolgokat, de egyszerűen ez lehetetlen.

Próbálok kedves lenni, de agresszív, leszánalmasoz, leovisoz, meg még van jópár ilyesmi..

A lényeg, hogy nekem sosincs igazam, még akkor sem, ha elmondom mi bánt.


Legutóbbi eset:

Megbeszéltük, hogy elmegyünk fagyizni vasárnap.

Aznap reggel szokásosan lemondta, mert hogy fáj a lába, de előrukkolt azzal, hogy arra gondolt, hogy jövő héten grillezhetnénk nála, és este azért kijön beszélgetünk egyet.

Nos.. velem ugyebár lemondta a fagyizást, de a szüleivel el tudott menni szintén fagyizni, a fájós lábával.. :)

Az estit beszélgetést szintén lemondta, mert "2x hányt"....


Nos én egyáltalán nem csináltam ügyet ebből az egészből, pedig nagyon bántott a dolog, de este olyan flegma volt, hogy egyszerűen kijött belőlem. azóta nem is beszéltünk... szokásosan én voltam a hibás, meg, hogy féltékeny vagyok a családjára...hogy mi?! :D

És, hogy üljek csak itthon, szánalmas vagyok, hogy nem tudok magamnak programokat szervezni, és azért vagyok féltékeny arra, hogy a csalájdával elment fagyizni.. (holott egész nap azt vártam, hogy menjünk sétálni.)


Nos.. szeretem ezt a lányt, de nem tesz egyáltalán boldoggá, és elnyomva érzem magam, ráadásul a hiánya többet van velem, mint Ő.

Nagyon egyedül érzem magam miatta.



2018. ápr. 23. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én ezt nem nevezném felnőtt párkapcsolatnak, sorry
2018. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy barátodnőm van aki sorra mondja ke az általa javasolt programokat. Nem vagyok sértődős, így mást csunálok a szabadidőben. Azt mondják a varátsá olyan, mint a virág , öntözni kell néha h virágozzon. Párkapcsolatát ez sztem halmozottan érvényes , ha az egyik fél nem “öntözi” akk kinyiffan szerencsétlen kapcsolat. Küszködhetsz de ez így keserves el tűnik...
2018. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Am miért hány ilyen gyakran?
2018. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajj bocsánat telefonról vagyok elírt pár dolgot és nem vettem észre
2018. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy ezt kell írnom, de ez a lány nem szeret téged. Ezt szerintem te is tudod. Elején vagytok még, mi ha pár napig nem láttuk egymást, már rosszul voltunk, nem hogy lábfájás miatt lemondani programot. Csak kitér, sumákol, és várja, hogy te hagyd el őt. Gyáva szakítani.
2018. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nyílván nem mindig az a kifogás, hogy hányik.. ez csak egy példa volt :)

bár rosszul fogalmaztam meg, ez tény.

2018. ápr. 23. 22:26
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát haver, szerintem te vagy az egyik vas a tűzben merthogy ezt a csajt nem csak te dugod az egyszer biztos.
2018. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretem ezt a lányt"


Ez sajnos nyilvánvalóan egyoldalú.


"én egyáltalán nem csináltam ügyet ebbōl az egészbōl, pedig nagyon bántott"


Pontosan ezért történik veled mindez.Nincs egészséges érdekképviseleted, bármit lenyelsz, mert nem szereted és tiszteled saját magadat.


A kulcsszó: Önbecsülés.

2018. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem mondd meg neki, hogy az is elég szánalmas, hogy szakítani akar, de még ahhoz is egy lusta gáci.

31/f

2018. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, némelyik egész hasznosnak bizonyult :)
2018. ápr. 23. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!