Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztóan elvagyok keseredve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan elvagyok keseredve. Megsimerkedtem egy sráccal, akivel nagyon jól alaultak a dolgok, idáig! De most? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Minden jó volt ám,utolsó találkozásunk óta,annyira megváltozott a véleményem róla,meg az egészről,hogy leszívesebben elmennék valahova messzire,nagyon meszire!!!

Bevallom,Szívtunk! Ez miatt gondolom,most sok negatívumot fogok kapni.De valjuk be,ez annyira elterjedt manapság,hogy nem hiszem hogy annyira elvetendő,nem is elfogadott,vagy normális,de belőle oylan rossz dolgokat hozott elő,ami nagyon elszomorított.

Én ilyenkor ebben az állapotomban,nagyon átlátom az embereket,olyanokat észreveszek amiket amúgy máskor nem....Nekem a legfurább az hogy már most tesz olyan megjegyzéseket "ott lezsek a ballagásodon" "szép lagzink lesz" stb... holott mi még nem is járunk pár napja ismerjük egymást.....volt már pusi stb.....sőt második nap(ezt nagyon szégyellem is)nála voltam és hát eléggé elvoltunk...de az nem történt meg....nem vagyok olyan,de azt megbeszéltük,hogy nagy hiba volt.Moza a gondom,hogy ezt a sok rosszat amit most érzek iránta,ezt vhogy el lehet felejeteni ,vagy túl lehet ezeken lépni???

arra is gondoltam,hohy után akérdezödködök a srácnak,mert én még annyira nem ismerem...tudtam ,hogy minden oylan túl szépnek indult és ,hogy vmi hibának kell lennie...

Most jelenleg nem tudok semmit...

Ha valaki esetleg tudna nekem tanácsot adni,vagy segíteni akármit nagyon szépen kérem tegye meg!

Lány 18

ő 22


2010. jún. 15. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát tulajdonképp az a baj, hogy ő úgy tervezi, hogy járni fogtok?
2010. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Neked ez jött le???

lEHET AKKOR VELEM VAN A PROBLÉMA,HOGY ENGEM ZAVAR HA ELŐRE TERZVEZ,PEDIG MIND KETTEN TUDJUK HOGY KOMOLY KAPCSOLATOT SZERETNÉNK.

2010. jún. 15. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez jött le
2010. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is :/
2010. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nielindi ***** válasza:
az zavar téged, h elöre tervez, PEDIG (???) mindketten komoly kapcsolatot akartok. ha vki komoly kapcsolatot akar, az tervez valamennyire, nem?!?! nyilván nem esküvöt, de azért valamit igen.
2010. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bocsi, félreértettelek. Tényleg szégyen, hogy annak ellenére, hogy komoly kapcsolatot terveztek, ő már arra gondol, hogy majd komoly kapcsolatban lesztek. Szerintem hagyd el. Az ilyen előre tervezős pasikkal csak komoly kapcsolatot érdemes kezdeni, te viszont komoly kapcsolatot akarsz, szóval csak szomorú lennél mindig.
2010. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ba zmeg tanuljál már meg helyesen írni te életfogytosXD
2010. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!