Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne dönteni a kapcsolatom és az álmaim közt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég hosszú az én történetem, és nem szeretném ide kiírni...Röviden annyi a kérdésem hogy ti hogyan tudjátok eldönteni hogy a párkapcsolatot vagy az álmaitokat kövessétek-e? És hogy az én problémámra is legyen válasz, aki úgy érzi tudna segíteni, az írjon privátot, tényleg nem szeretném ide kiírni :/

2018. máj. 25. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Miért kell választani? A kettőt párhuzamosan is meg lehet valósítani.
2018. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A szerelmed nem az álmod?
2018. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kettő sajnos nem összeegyeztethető....
2018. máj. 25. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kérlek írj privit és magyarázd el, hogy miért nem összeegyeztethető a kettő.
2018. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat csak 50%-ban múlik rajtad, az álmaid megvalósítása viszont 100%-ban.
2018. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha ugy erzed, a az almaidat nem tudnad feladni ezert a kapcsolatert, akkor donts az almaid mellett, es forditva. Gondolj bele, melyik valasztas lenne rosszabb es az alapjan donts. En egyszer feladtam a kapcsolatom az almaimert, es jol dontottem. De nem kell hogy mindig igy legyen. Viszont - az almaid megvalositasara csak egy eleted van, nem tudom mik a terveid, de lehet, ha most nem lepsz, mar nem tudod megvalositani /pl 30 evesen nem akarhatsz balerina lenni/. Parkapcsolat sok emberrel mukodhet, nincs egy igazi, /ezt mondom ugy, hogy boldog vagyok a parommal, vele szeretnek csaladot alapitani, de ha ot nem ismernem, biztos letezne mas, akivel egy jol mukodo, szeretetteljes kapcsolatom lenne, ez mindenkivel igy van /, ezert lehet, hogy jobb lenne az almaidat kovetni, es lehet epp ezaltal talalkozol majd valakivel, akivel a parkapcsolat is mukodik, es az almaidat is megvalosithatod egyszerre.
2018. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez sokat segített! Meg az elötte válaszoló is!
2018. máj. 25. 23:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az álmaimat választottam és nem bántam meg. A szerelem egy huszadrangú és nagyon is pótolható érzelem, ezer más boldogságforrás is létezik. Ha nem megy a kettő egyszerre ezzel az emberrel, attól még simán lehet, hogy van más, aki mellett nem kell választanod.
2018. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írd le nekem nyugodtan. Átmentem rajta én is.
2018. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!