Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ennyire nem támogat semmibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire nem támogat semmiben, csak a szakítás marad?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok a barátommal együtt, és sajnos úgy érzem, sokkal többet adtam mint kaptam. Olyan hobbija van, ami sok időt igényel ( horgászik ), azt az időt, amit erre fordít, 99%ban tőlem veszi el. Én örülök, hogy horgászik és nem kocsmába jár, megyek vele, ha tehetem, addig is együtt vagyunk. Én küldöm el szinte szórakozni a barátaival, kollégáival, mindig mondom neki, hogy mozduljon ki nyugodtan, kellenek a külön programok is ( ezekre rendszeresen elhord mindennek, hogy én milyen hárpia vagyok, mindent erőltetek ... ). Én most vagyok végzős az egyetemen, maradt még pár vizsgám, izgulós vagyok eléggé, ő se a szakdolgozat írása alatt se most nem érdeklődött egyszer se, a legutóbbi vizsgám eredményét meg se kérdezte. Itthon is vannak gondok, baráti körben is, nem ilyen himi-humi lánybalhék, de ezekre is mindig azt mondja, hogy mind baromság. Én elhiszem, hogy férfi és racionálisan gondolkozik, nem kellenek neki a női “ hisztik “, de én úgy gondolom, valamennyit visszaadhatna abból, amit kap, mert melózom is egyetem mellett, ennek ellenére mindent megkap az ágyban is és mindig szép rend van körülötte. Akármilyen fáradt vagyok, kedvesen várom, de folyamatosan elrontja a kedvem, mindig szomorú vagyok és ha ő fáradt és nyűgös, az egész napunk tönkre van vágva. Sokat sírok miatta, sajnos előtte is, ilyenkor vagy megaláz, vagy szinte élvezi, hogy sírok. Gondolom, erre már nincs megoldás, mégis szeretnék valahogy rendbetenni vele mindent, már megpróbáltam, de ő a probléma létezését is tagadja. Volt hasonló barátom, aki “ jó dolgában “ nem tudott mit kitalálni, és elhagyott azért, mert én nem veszekedtem és gyanúsan jó volt minden velem, azóta is bánja ...

Nagyon szeretem barátomat mindezek ellenére. Szerintetek rendbe lehet hozni? És ha igen, ti hogyan állnátok neki a dolognak? 24/L, 25/F


2018. máj. 26. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet rendbehozni, ha keresel magadnak valakit, aki szeret, de legalábbis nem vagy totál közömbös neki.
2018. máj. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de szerintem ezt sehogy sem lehet helyrehozni, a leírásod alapján a barátod nem is nyitott rá. Egyedül nem teheted rendbe a kapcsolatotokat, ő meg láthatóan vagy tesz a szenvedésedre, vagy még élvezi is. Szerintem jobb lenne pontot tenni erre a kapcsolatra, ha vele maradsz, elveszed magadtól az esélyt, hogy egyszer méltó partnerre találj.
2018. máj. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A pasik hajlamosak arra, hogy azzal foglalkozzanak, ami érdekli őket. Ebből sok mindent le lehet vonni.

Már meg ne haragudj, de soha nem értettem a hozzád hasonló nőket. Sínylődnek, szinte szabályosan szenvednek egy férfi mellett. Boldogtalanok, folyamatosan tele vannak panasszal és súlyos éveket áldoznak életük egyik legszebb szakaszából arra, hogy hátha majd egyszer jobb lesz.

Nem akarlak elkeseríteni, de nem lesz az. Úgy biztosan nem, ha csak várod. Talán meg kéne neki említened, hogy ez így neked szar és hogy neki úgy "en bloc " mi a véleménye az egészről. Nyilván neki jó, de ez mint írtad, kevés.

2018. máj. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

uh...hát ha már beszéltél vele őszintén, hogy ezek miatt kétségeid vannak a kapcsolatotokkal, de letojja és nem változtat, akkor nincs mit tenni.


"ilyenkor vagy megaláz, vagy szinte élvezi, hogy sírok" ezek alapján nem szeret/tisztel :/


én egyébként kifejezetten hisztis nő vagyok, és tudom, hogy sokszor hülyeségeken akadok ki, de a barátom nem aláz meg ekkor sem. persze, nem papucs, de mindig támogat, törődik velem, és ez persze az én részemről is megvan. a leírás alapján te megteszel mindent a kapcsolatért, a pasid meg ül a jóban, vagy nem érdekli ha szakítotok, vagy azt hiszi, nyugodtan bánhat így veled, úgysem hagyod el..

ezt leírásból nem lehet megállapítani egyértelműen, de picit úgy érzem, hogy olyan típusú ember vagy, akit könnyű kihasználni. aki mindig csak ad, és nem áll ki igazán magáért, és lehet vele letojósan, nem egyenrangúként bánni, aki kinyalja a párja sejhaját. lehet, hogy nem ilyen vagy, és ha ilyen is vagy, akkor sem a te hibád a barátod viselkedése. érdemes lehet viszont a jövőben vigyáznod, mert sok az önző ember, aki szépen kihasználja a hozzád hasonlóakat kapcsolatban.

2018. máj. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

Így nehéz tanácsot adni hogy csak a te szemszögedből mondod el a dolgokat. A nők általában akkor szoktak így beszélni ha beleuntak egy kapcsolatba, vagy más csapja nekik a szelet aki tetszik.

Én úgy látom túlreagálod a dolgokat, egy idő után természetes hogy nem törődünk annyit a másikkal mint az elején. Illetve hogy ellaposodik a kapcsolat. Persze ennek is van határa mit ha átlép az ember akkor vége a kapcsolatnak.


Nincs itt semmi gond csak egy kicsivel több törődés a másik iránt. Beszéld meg vele hogy ezt igényled. Ha nincs változás akkor szakíts.

2018. máj. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem az ilyen gondolkodást. Mazohista vagy, vagy ennyire kicsi az önbecsülésed? Vagy azt hiszed nincs más pasi a földön, vagy azt hogy mind ilyenek??

4 éve élsz ebben a fosban, legszebb fiatal éveidet rápazarolod.

...Megaláz, vagy szinte élvezi hogy sírok...

...Nagyon szeretem...


Mégis, mit szeretsz rajta??? Hát nincs több mondanivalom, ha te ebben tovább élsz, meg is érdemled a sorsod.

2018. máj. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy megbeszeled vele (ami utan nem fog valtozni semmi ) vagy szakitasz tenyleg. biztos ugy erzed ,hogy te jobban szereted ot vagy ,hogy o nem szeret..attol lehet , hogy igen , de szerintem minden ilyen dolgodat csak hisztinek fog fel. hosszutavon ez elegge lerombolja az onbizalmat , az onertekeleset , te dontsd el , hogy eZ megeri-e
2018. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már próbáltad vele megbeszélni, de hárította a dolgot, hogy probléma lenne, sőt meg meg is aláz, ha szomorú vagy, akkor nincs kérdés, nincs maradásod mellette. Az kevés, hogy te szeretnéd rendbe hozni, ahhoz ketten kellenétek, de ő semmilyen szinten nem partner benne, sőt, tovább szítja a problémát azzal, hogy aláz. Szedd össze az önbecsülésed, te nem ezt érdemled. Most vagy fiatal, előtted még az élet, rengeteg pasi él a földön, és biztosan lesz olyan, akivel rendes kapcsolatot tudsz kialakitani, nem egy ilyen lesz.rós, lelki bántalmazós vackot. Ne szúrjd el a legjobb éveid erre az alakra.
2018. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még mindig együtt vagy a horgász csávóval? Már pár hónapja is ezen vekengtél.
2018. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy racionális érvet mondj, amiért érdemes tovább tűrnöd... naugye. Akkor mi a kérdés?
2018. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!