Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem szeretem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem szeretem a párom és ebből az okból félreléptem külön kellene folytatni vagy megpróbálni helyre hozni mert régóta vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt van egy 4,5 éves kislányunk és az utóbbi 2 évben valahogy megváltozott az érzésem felé.Jó hogy mellettem van, meghalgat de nem érzem azt hogy munka után rohannék haza hogy vele lehessek mint régen, ha programot szervez elmegyek vele de kb úgy érzem magam mint akit épp keresztre készülnek feszíteni.4 hónapja megismertem egy férfit 2 hete van köztünk szex is, iránta valahogy másként érzek.Ha hiv vagy keres libabörös leszek, izgulok, elkezdek izzadni.Egyszerüen jó vele lenni. Nem igazán tudom hogy mit kellene tennem, kilépnem a mostani kapcsolatból és megpróbálni a másik férfivel vagy a férfit elküldeni mert lehet csak fellángolás és megpróbálni megmenteni a több éves kapcsolatom.

Ti mit lépnétek? Ha valaki volt hasonló helyzetben ossza meg velem a tapasztalatát. Köszönöm szépen!

30/n


2018. máj. 27. 14:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10


Ez oké, de akkor senki ne házasodjon, gyereket meg főleg ne vállaljon senki, mivel az a klasszikus kezdeti szerelem mindig elmúlik. Marad szerelem, de nem úgy, mint az elején (most se a nagy szerelem vonza a szeretőjében, hanem az újdonság varázsa, aztán mikor megunja megint jön egy ilyen kérdés).

2018. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Közöld vele, hogy ráuntál, a kapcsolataidért nem tudsz dolgozni és hajtott az ösztönöd.


Akik pedig az #1-es válaszra piros kezet nyomtak, remélem kerülnek olyan helyzetbe, amikor megcsalják őket több év után és eszükbe fog jutni, hogy ők ezzel egyetértettek és elfogadták.

2018. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Tehát nem szereted, félredugsz és utána akarsz bármit is helrehozni?


Figyu, a lábszéttevésed ELŐTT kellett volna gondolkodni.


A férjed helyében, ha elmondanád azonnal kidobnálak, aztán mész, ahová akarsz.


Ebből nagy pofáraesés lesz mert az új pasinak csak a puncid kell, de a férjednek egy porcikád nem fog, ha van esze.

2018. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

És nem az a baj, hogy fellángolás van, x idő után természetes, hogy az új izgalmat hoz, hanem az a probléma, hogy meg sem próbáltad megjavítani a kapcsolatot, hanem beleugrottál a másik farokba.


Nálunk is volt féléve hullámvögy, nem tudotuk, hogyan legyen, ám sokat beszélgettünk, elmentünk randizni, beiktattunk "csak ketten"-estéket, leléptünk sörözni, vagy csak éjszaka mászkálni a városba.

Nemrég jöttnk haza egy négynapos nyaralásról, és köszi minden rendben közöttünk, imádjuk egymást, újra olyan, mint régen.

JA, hogy ez erőfeszítés, és nehezebb, mint megcsalni a msikat? Igen, ám megéri, mert ismét tudtok kezdeti szerelemmel és tűzzel érezni a másik iránt.


Neked megérte? Csak stresszt, feszkót és kételyeket hozott az életedbe, és készül minden tótágast állni. Kétlem.

2018. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szegény! Kezd finoman érdeklődést a férjednél, h mit érez irántad,majd mondd el neki h vmit hiányolsz és ez kevés, megfulladsz, és találjon ki vmit. De itt nagyon 2 veriót látok. Vagy marad a szerető meg a férj is. Vagy már úgyis unni fogod a férjed és szétmentek.
2018. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megprobálok beszélni vele hogy változtassunk valamit.Egyébként írta itt valaki hogy a férjem tehet róla stb hát bőven nem ezt mondtam sőt a férjem inkább védtem mert tényleg jó ember csak nem érzem azt amit régen.
2018. máj. 27. 23:41
 17/17 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet megmenteni egy több éves kapcsolatot ami rossz?

Én is ilyenben vagyok, én is sajnos máshol találtam meg a hiányzó dolgokat, a boldogságot (én férfi vagyok mondjuk).


De mi a megoldás? Hogy lehet javitani valamin ami igy nem müködik? Komolyan érdekelne. Próbálkozni? Mit? Ha a másik szarik rá, hogy nekem mik az igényeim? Sőt direkt azok ellen cselekszik, akár öntudatlanul is.


Én ráadásul próbáltam egy lebukás után kedvesen rendezni a dolgokat de nem akarta (korábban én egy nála félreérthetetlen helyzetnél elnéztem neki)

2019. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!