Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor a párotokkal mentek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a párotokkal mentek el valamerre megszoktátok nézni a nőket férfiakat? Most főként a nők megnézése érdekel, és ha igen akkor mondd rá valamit párotok ha észre veszi?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 14:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

"Azt mondja hogy csak en vagyok ilyen fereg ember"


És neked még mindig kell egy olyan nő, aki féregnek tart?


Neki nem veled van baja, hanem saját magával, de nagyon.


És végezetül: Meséld már el neki, hogy az önkielégítés a világ legtermészetesebb dolga és az emberek akkor is csinálják, ha van párjuk, főleg ha esetleg még nem élnek együtt. Én nőként is csinálom, sőt, mi hétvégente a párommal előjáték közben mindig megbeszéljük, hogy hogyan maszturbáltunk.


Nagyon nagy gondok vannak a párod fejében. De a tiédben is, ha ezeket mind eltűröd.

2018. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én még mutatni is szoktam neki, hogy nézd milyen jó segge/melle van. XD


Nézelődni szabad.


27N

2018. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nyilván nem nyálcsorgatva és utánafordulva (mondjuk, ezt akkor sem teszem, ha nincs ott mellettem), de persze, megnézem azt, aki jól néz ki, elismerem magamban és ennyi. Szerintem nála ugyanez a helyzet, de őszintén szólva, nem figyeltem meg.

30N

2018. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem nagyon járunk olyan helyekre, ahol más emberek vannak. :D

Ha mégis, akkor én nem nézegetek másokat, mert nem érdekelnek, a párom meg vagy nem néz másokat, vagy képes olyan kulturáltan csinálni, hogy nem veszem észre. (Akkor kiakadnék, de nem azért, mert hú, megnéz rajtam kívül mást, hanem mert alja parasztságnak tartom valaki látványos bámulását.)

2018. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem a barátnőd viselkedése irtó gáz és ezt nőként írom. Nekem is van párom, mi is járunk emberek közé és sosem figyelem direktbe, hogy kit néz, mit néz. Nyilván, ha feltűnően bámulna nőket, az nem esne jól és szóvá is tenném, de hogy azt figyeljem, mikor kit néz, akár egyetlen másodpercig is, az beteges volna.


Akinek van önbizalma, az nem fog ilyenekért nyaggatni. A barátnődnek ezek szerint nulla önbizalma van, de erről te nem tehetsz, az mindig belülről kell, hogy jöjjön.

2018. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%

Igen. Sok nőt is, férfit is, élőlényt, tárgyat is, különböző okokból.

Itt főleg a genetikai, avagy kinézetre gondolsz. Úgy is szoktam, meg is szoktam mutatni páromnak, hogy ő tetszik, s ez és az tetszik benne főleg. Meg is szoktam kérdezni tőle, ha látok olyan nőt, férfit, hogy ő mit gondol, vagy akarna-e kapcsolatot/szexet, stb.

Ezért ő a PÁROM. Mert mi 1 vagyunk.

Tanuld meg mit jelentenek a szavak amit használsz, kérlek.

2018. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Te sem becsülöd magad semmibe, ha egy ilyen hisztis pitsával együtt vagy még... értelmes férfi a harmadik nyivákolására és őrjöngésére kidobja a francba.
2018. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Red Vixen nevű felhasználó kezdi kapisgálni a te nőd is ezt szeretné,és tényleg nem tudsz vele bánni.. (Én már csak tudom)

Teljes mértékben igazad lenne és ahogy a többi kommentelőnek is.. Én is erre az oldalra állnék ha nem tudnám a teljes sztorit.

Örülök hogy megtaláltalak kedves kérdező a barátnői által (én be vagyok nekik mutatva veled ellentétben) és csak úgy.. Ha erre van képed amiket csináltál meg ahogy mondd el a többieknek is tuti nem a te oldaladra állnának :D értem èn hogy meg lett bántja az egód de én is láttam azt a felvételt ahol a barátnőd puszit adott volna neked erre te meg mész le az útról kocsival hogy meg tudd bámulni stb. A kommunikáció a gond köztetek.

Köztünk nem.

Üdv:. Egy szerelmes szerető.... :)

2018. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!