Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha mindig azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mindig azzal jönnek, hogy szebbet is találhattam volna?

Figyelt kérdés

A barátommal neten ismerkedtünk meg másfél évig irkáltunk és utána találkoztunk. Őszinte leszek, mikor először megláttam nem tetszett a külseje, de ez a nap végére meg is változott, valami megfogott benne. Nagyon jó természete van, kedves figyelmes nagyon szeretem, és pont ezért is esik rosszul, mikor megyünk valahova és röhögnek meg mondják hogy milyen csúnya (falubalakkm úgyhogy mindenki ismer mindenkit) és ezt ő is hallja és nagyon rosszul esik neki.

Mivel szeretem, ezért nekem is borzasztóan esik, hogy piszkálják. Sosem akartam rajta változtatni, mert nekem így tetszik, így szeretem. Sok helyen csak néznek ránk, mintha valami ufót néznének és van aki szól is, hogy miért egy ilyen fiút választottam meg hogy nekem hogy tetszhet stb. A kérdésem az lenne, hogy aki volt ilyen helyzetben, hogy oldotta meg? Hogy derítette jobb kedvre a párját? Bármit mondok neki nem segít. És olykor ő is kezdi, hogy szebbet is találhattam volna, nem érti meg, hogy nekem rajta kívül nem kell más, mert a szépség nem minden sőt. Buszon is néznek, beszólogatnak már nagyon dühít.


2018. máj. 29. 14:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Az egy 26-os testtömeg index, túlsúlyos kategória. (De nem elhízott). Komolyan ennyi vele a baj? A húgom egyszer járt olyan pasival, akinek autóbalesetben eltorzult az arca. Ráadásul a háta is elég görbe volt, szóval kifejezetten csúnya pasi. A húgom meg egy kifejezetten szép testű nő. Elég furcsán néztek ki együtt, de hamar túllendültünk ezen. Ők szerették egymást, tisztában voltak vele, hogy furcsa párost alkotnak, de magasról tettek rá, ki mit gondol.
2018. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát mások szerint ez, mivel most a kocka a "divat" és mindenki a szép fiúkat keresi.
2018. máj. 29. 16:58
 13/20 A kérdező kommentje:
Jaj és még a nagy füllel jöttek.
2018. máj. 29. 17:02
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Úgyis ott fogod hagyni. Nektek nőknek az a legfontosabb a pasiban, hogy a környezetetek irigyeljen érte. Ha ez nincs meg, már nem is kell.
2018. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jaj utolsó azt hiszed bármit is tudsz rólam :D
2018. máj. 29. 17:55
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha magasabb Nálad, akkor nagy baj nem lehet.
2018. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én 160 vagyok.
2018. máj. 29. 18:06
 18/20 anonim ***** válasza:
Mert ha alacsonyabb lenne akkor mi van?
2018. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A kinézet nem minden. Megmondhatod azoknak akik kiröhögnek, hogy te nem vagy ilyen felszínes. A barátodnak meg annyit tudsz mondani, amit itt is leírtál, hogy neked így tetszik.
2018. máj. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kettőnk között sohasem jelent problémát, hogy ki-mit szólogat be, pedig ennél nyomósabb okuk volna, ha közük volna hozzá. XD


A "szépség", mint társkaresési szempont elég gagyi - főleg ha a férfira vonatkozik.

Exem anyja, nagyanyja... stb meg attól nem tudott elszakadni, hogy 100 kiló alatt nem férfi a férfi.

Falu, nem falu - hülyékkel bárhol találkozhatsz.

2018. máj. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!