Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt zokon vennétek a párotoktó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt zokon vennétek a párotoktó?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta, hogy az arcom nagyon szép ha mosolygok, de egyébként csak átlagos.

2018. máj. 30. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bántásból mondta, de elég érzéketlen megfogalmazás, ilyet akkor sem mondunk, ha így gondoljuk. Nem lehet valami magas a barátod érzelmi intelligenciája
2018. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Én érzelmi analfabétaként dicséretnek venném hisz szerinte szép vagy ha mosolyogsz. Azt meg gondolom magadtól is tudod hogy amúgy átlagos a külsőd.

Én legalábbis átlagosnak tartom magam ezen nem sértődnék meg.

2018. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Mérget vehetsz rá, hogy nem bántásból mondta, csak nem fogalmazott elég körültekintően. Bocsi, de házhoz mentél a pofonért. Minek kérdezel olyat, amire a nem bántóan, csak körítés nélkül adott válasz, aminek az igazságával igazából te is tisztában vagy nem tetszik? Félig megértelek, mert tényleg rossz ilyet hallani, megértem hogy vágytál egy dicséretre, én is nőből vagyok. De a másik felem meg azt mondja, hogy ha te most ezen megsértődsz akkor nagyon éretlen vagy. Kell hogy legyen annyi eszünk, hogy ezeket az ösztönös női viselkedéseket elnyomjuk magunkban, ha az erre adott ösztönös férfi válasz nem tetszik. A fiúknak tanulni kell azt, hogy az igazságot nem lehet mindig kendőzetlenül elmondani és néha kicsit szépíteni kell rajta. A barátod még nem tanulta meg ezt a leckét, de van egy olyan érzésem, hogy most meg fogja.
2018. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!