Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ebben a szituációban, mennyire vennétek zokon ezt a barátotoktól?

Figyelt kérdés

Elég friss kapcsolat, eddig minden jól alakult szerencsére, szeretjük és tiszteljük egymást.

Tegnap délelõtt lefixáltuk, hogy este egy fontos dolgot megbeszélünk, x idõpontban hív majd telefonon. Úgy alakítottam az estémet, hogy akkortól ráérjek. Hiába vártam, semmi, majd 3 óra (...) múlva annyit írt, hogy elaludt, ne haragudjak. Nem tudtam egybõl visszaírni, a válaszomat pedig nem várta meg, jóval késõbb olvasta el, igaz, csak annyit írtam nyugtázva, hogy oké. Másnap mintha mi sem történt volna, ugyanúgy viselkedett.

Ilyen korábban még nem történt, nekem elég fura volt, mindig figyelt arra, hogy minden nap beszéljünk és lásson.

Nem említettem neki, de azért rosszul esett tõle.


2017. jún. 3. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Semennyire.


Senkinek sem ebkötelessége, hogy velem beszélgessen és nekem sem, hogy bárkinek is naponta jelentést tegyek.

2017. jún. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fish1 ***** válasza:
100%

Ez semennyire sem gáz. Bárkivel előfordul, hogy elalszik.

Akkor gondolkoznék el a dolgon, ha ez rendszeres dolog lenne, mert akkor nagy valószínűséggel érdektelenség lenne mögötte.

2017. jún. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sürgősen állj le a felesleges hisztigenerálással, meg problémakoholással, mert pillanatok alatt egyedül maradsz ilyen mentalitással.


Te még sohasem aludtál el? Képzeld, mi is elaludtunk néha 1000km-es távkapcsolatunk esti beszélgetős része alatt, mégsem sértődött meg a másik.

Ha valamelyikünknek hosszú vayg épp brainfuck napja volt, akkor bizony volt, hogy bedőltünk az ágyba és reggelig-hajnalig szunya.

2017. jún. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

1# nem bárkinek, a szerelmednek...dehát nem vagyunk egyformák.

Ha nagyon fáradt vagyok, én is van, hogy bealszok. Viszont nem mindegy, hogy mit akartatok megbeszélni.. Nem tudhatjuk, hogy nem így próbált e kibújni egy számára kellemetlen beszélgetés alól. Ha egyszeri eset volt, én nem csinálnék ügyet belőle.

2017. jún. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.

Nem is említettem neki, talán a hangomból érezhette picit, hogy nem olyan vagyok mint máskor, de ennyi csak.

2017. jún. 3. 10:56
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem említettem neki, de azért rosszul esett tõle."


Itt a dolog kulcsa. Vedd elejet a dolgoknak, mondd el, es fejezd be a jatszmazast.

2017. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!