Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már miért megint egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már miért megint egy nős pasiba gabalyodtam bele és mindig?

Figyelt kérdés
Nem vagyok "olyan" nő,de őket vonzom,úgy látszik.

#probléma #társkeresés #nős férfiak
2018. máj. 30. 21:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%

"valahogy a kortárs fiúk nem érdeklődnek annyira irántam"


És te irántuk?

2018. máj. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%

Kortárs fiúk...

Na igen. Szeretőnek a legjobb egy fiatal, naiv, buta liba, aki be van indulva az apa korú férfiakra. Csakhogy abban a korosztályban a többség foglalt. Házas, családos.


Az a kérdés, hogy miután tudod, hogy házas, minek kujtorogsz utána?

A szívnek nem lehet parancsolni...tudjuk. De a lábadnak, a kezednek és a többi testrésznek igenis lehet.


Nős férfi után epekedni puszta időpazarlás. Ez idő alatt már randizhattál volna három másikkal.

2018. máj. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Tehát én vagyok a hibás?
2018. máj. 31. 11:59
 14/30 anonim ***** válasza:
Nem csak te, de biztosan te is. Kettőn áll a vásár.
2018. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
94%

Ez elég gyakori jelenség, több nőismerősöm is ebben a cipőben jár. Jellemzően azok, akik nem érzik magukat elég jónak, érdekesnek vagy szépnek, csak egy stabil barátnő/feleség árnyékában "életképesek". Az ilyen nők szoktak nyüszögni, hogy ők mindig csak másodikok, de reménykednek, hogy a férfi majd elhagyja értiük a nőjét, de ez rendszerint sosem történik meg. Ha viszont nagy ritkán mégis, akkor azonnal elmenekülnek. Olyanok, mint a kúszónövény, ami megfojtja a fát, amire feltekeredik, de miután az kidől, ő is elsorvad, vagy keres másik fát.


Nem te vonzod a nős pasikat, hanem téged vonzanak a nős pasik. Te keresed őket. Valószínűleg észre sem veszed azokat, akik nem nősek, azokat gyerekesnek érzed magadhoz. A nős pasik, akiknek haldoklik a párkapcsolatuk, minden erre kapható nőre ráugranának, csak a legtöbb leszarja őket, így maradnak azok, akik nem.


Szerintem építsd fel az önértékelésedet, találd meg a saját személyiségedet, mert amíg ez nem sikerül, végtelen ciklusban fogják követni egymást a nős férfiak.


39 F

2018. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Ezt egyszer egy pszichológustól hallottam, hogy akik rendszeresen nős pasikba botlanak,azok félnek az elköteleződéstől.

Én nem félek szerintem, sőt vágyom rá.

Az igaz, hogy nincs sok önbizalmam és hogy a mai fiatalok nem olyan udvarlósak, az idősebbek meg igen és én azt nagyon szeretem.

2018. máj. 31. 12:45
 17/30 anonim ***** válasza:
51%

"Az igaz, hogy nincs sok önbizalmam és hogy a mai fiatalok nem olyan udvarlósak, az idősebbek meg igen és én azt nagyon szeretem."


Nyilván mindenki hajlamos azt szeretni, ami neki kényelmes. Egyfelől sajnos senkitől nem várhatod el azt, amire saját magad nem vagy képes. Másfelől viszont nincs olyan, hogy valaminek csak az előnyeit kéred, a hátrányait meg nem. Aki régimódi, az jellemzően nem csak a számodra kedvező dolgokban lesz az, hanem a kedvezőtlenekben is.

2018. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

#16:

Ezért bukkannak rád a nős pasik. Ők mindenkinek próbálnak udvarolni, de te vagy erre vevő. Ők meg belekezdenek a puhatolózó nasztáncba, mert nem akarja félreérteni, hogy akarsz-e titkos szerető lenni, vagy felnyomod az asszonynál. Ideje van, nem sürgeti semmi, van fix punci otthon, tiszta ruha, főtt étel.

Egy szingli pasinak erre sosem lesz ennyi ideje, minél gyorsabban eredményt akar. Ez az udvarolgatok hetekig, mire kiderül, hogy egyáltalán akar-e valamit, nekik csak időpazarlás. Más nővel ennyi idő alatt túljutnak az első 4-5 randin.

2018. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Tehát ha fiatal pasival kezdek ne is várjak hosszú udvarlási szakaszt?Pedig imádom ezt a részt,ez a legjobb, egymás kerülgetése, az évődés.
2018. máj. 31. 13:18
 20/30 anonim ***** válasza:
52%
Más szóval minél tovább akarod húzni a szintlépést egy kapcsolatban.
2018. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!