Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már miért megint egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már miért megint egy nős pasiba gabalyodtam bele és mindig?

Figyelt kérdés
Nem vagyok "olyan" nő,de őket vonzom,úgy látszik.

#probléma #társkeresés #nős férfiak
2018. máj. 30. 21:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#20 Hülyeség.
2018. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

20-as igen.

Én vágyom arra,hogy fél napig csak a városban sétáljunk,beszélgessünk,anélkül, hogy rám mászna.

A fiatal pasik ezen a téren kiábrándítóak.

2018. máj. 31. 16:02
 23/30 anonim ***** válasza:
21%

Jajj, hagyjuk már ezeket a fiatal pasik nem tudnak udvarolni szövegeket. Pont ugyanúgy udvarolnak a fiatal pasik, sőt... Nem véletlen, hogy egyre több házas nő lép félre nála sokkal fiatalabb pasikkal. Elég sok fiatal pasiban van egy olyan tűz, ami az idősebb férfiakból már teljes mértékben eltűnt.

A különbség általában az egzisztencia. Egy fiatal srác elég ritkán visz udvarlás címszó alatt egy wellness hétvégére egy lányt, inkább szervez vele egy olcsóbb közös programot.

Az meg, hogy a fiatal srácok minél hamarabb szexet akarnak... Ja, a fuckboyok. Egy csomó srác évekig epekedik 1-1 lányra, sokan még a szexel járás után is fél évet várnak. Na, ilyet idősebb pasitól még nem láttam.

2018. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Én fiatalon is, és felnőttként is (38 évesen) változatlanul finoman és türelmesen udvaroltam, pedig átlagon felül rajongtam a női szépségért. Sosem voltam tolakodó, sőt, általában tudatosan kerültem a direkt szexuális közeledést, egész addig feszítettem a húrt a kitérő manőverekkel, kis lejtésű spirálpályákkal, míg a végén már a nők kezdtek egyre intenzívebben célozgatni, hogy legszívesebben rám ugranának. Persze emögött azért ott volt, hogy érezték a nézésemen, a gesztusaimon, a hangomon, amikor kívántam őket.


Szóval ez nem életkorfüggő. A fiatalon álló farokkal futkosó baknyulacskák lélekben felnőttként is olyanok maradnak, csak a társadalmi gátak, a korábbi tapasztalatokon köszörült bölcsességük és az idősödéssel járó lassulás jobban visszatartja őket.

2018. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

23

inkább leszek egy nőgyógyász szeretője,mint egy melós felesége

2018. jún. 1. 07:00
 26/30 anonim ***** válasza:

23-as. Még jó hogy te nem általánosítasz! :D


Akkor nálad a 40-es férfiak debil gyorstüzelők, a 20-as fiúk meg don juan-ok, minden érzéki és erotikus fegyverzettel felszerelve.


Oké, te győztél. :D :D :D

2018. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Olyat keress, mint 24-es ;)

És nincs gond.

2018. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

24-es 38 éves, tehát tizenéve volt huszonéves

a mai huszonok nem ilyenek

elkényeztetett,drogos, ki geek-ek,egyszáélbelűek, a lányok nem olyan vékonyak,mint a fiúk

anrogün majmok.

2018. jún. 1. 11:24
 29/30 anonim ***** válasza:

Androgün egyébként.


De mindegy, ha neked idős meg házas férfi kell, keresd azokat. Mit kell ezen itt kérdezgetni....

2018. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#25: Inkább leszel gerinctelen, mint gerinces. A te döntésed, csak ne lepődj meg, hogy mindig csak második leszel és érzelmileg tönkremész.


#26: Sehol nem írtam ilyet. Szimplán biológiai tény, hogy a férfi hormonok nem 40 évesen vannak a csúcson, hanem korábban.


#28: Te pedig konkrétan körülírtad, hogy inkább lennél ribi. Az, hogy ilyen fiatalokba botlasz csak annak köszönhető, hogy ezt érdemled meg. Egy normális nő simán talál normális fiatal srácokat! :D

(Bár, már kezdem azt érezni, hogy egy szokásos férfigyűlölő provokátor kérdés.)

2018. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!