Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hét után nagyon megzuhantam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hét után nagyon megzuhantam megint, mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
Miután szakítottunk nagyon kivoltam, aztán ez javult és ma este megint kivagyok.Mikor lesz ez jobb.Engem miért nem szeret senki úgy ahogy vagyok?? 26F
2018. ápr. 2. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Kitartást! Ezen legtöbben átmegyünk...
2018. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Amikor a május földet ér.
2018. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez a szakítás utáni gyász. Amikor azt hiszed, hogy már jobban vagy, előtörnek a legszebb emlékek, elkezd hiányozni újra és újra és vissza is esel. Én már lassan fél éve ebben vagyok.
2018. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Három hét még nem sok idő sajnos. Ahogy az első hozzászóló mondja, ezt sajnos nem lehet megúszni.
2018. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hogy vészeltétek át?
2018. ápr. 2. 21:30
 6/16 A kérdező kommentje:
Több 3 hónapja szakítottunk akkor nagyon kivoltam és ezelőtt 2 héttel valahogy jobb lett.Erre ma vissza estem
2018. ápr. 2. 21:31
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Jaajj Istenem, hanyszor estem at ezen...most nevetek.

Volt mikor ket evig igy szenvedtem ezzel, egyik heten halal jol elvoltam, masik heten jott Seress rezso a Szomoru vasarnappal vege a vilagnak, neki a Dunanak.....hmegis hianyzik, stb. Majd idovel jobb lesz amugy. Tul kell veszelni ezeket a kritikis idoszakokat, mig le nem zajlanak az emberben a dolgok. Elfogadas, megbekeles, stb blablabla. Hetek, honapok, rosszabb esetben evek.

2018. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ezen tényleg át kell menni, ahogyan előttem írták már.

Sajnos meg kell élni ezt is, mint a jó dolgokat. Ha elnyomod és esetleg új kapcsolatba menekülsz, akkor az a kapcsolat fogja látni kárát még akkor is, ha az egyébként egy működő dolog lehetett volna.

2018. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3 hónap még nem olyan sok idő. Én még több, mint 2 év után is hullámzom. Ez ilyen.
2018. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Átvészelni figyelemeltereléssel lehet. Munkára, feladatokra, hobbira, más emberekre koncentrálni.
2018. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!