Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elengednétek a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek a párotokat ilyen helyzetben nyaralni?

Figyelt kérdés
Minden hetvegen is eljar bulizni. Altalaban par lany es tobb fiu haverjaval a baratnom. De nem zavar, nem erdekel, mert tudom hogy azon a helyen van par ismeros es nem issza amugy sem a foldig magat, nem csal meg. De nekem nyaron el kell utaznom es mult nyaron is elmentunk hetvegere az en haverjaimmal es vittem ot is velunk 3 napos hetvegere. Mivel en nem leszek itthon ezert az en haverjaimmal nem fog menni, de a minden hetvegen bulizos fiu haverjaival akar. Igazabol 1 emberrol tudom konkretan hogy ki az a haverjai, o engem nem zavar de a tobbi csavot max hallomasbol tudom hogy kik es nem ismerem oket. Ezek a hazak a nyaraloban 12 szemelyesek alsohangon es ide szinte csak csavok mennek es valszeg ott lesz az exe is. Na de mindegy.. nem mondtam ra eddig semmit, csak mar kicsit ez gyanus. A bulizasok nem erdekeltek, bar nem ertem hogy miert erzi szukseget a minden hetvegen bulinak nelkulem, mikozben nalam is aludhatna, de o tudja. Azert sem gyanakodtam mert semmi fura nincs a viselkedeseben es nem ugy nezett ki, mint akinek hajlama volna a megcsalasra. Mit gondoltok?
2018. máj. 31. 08:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Elég más személyiségnek tűntök. Van valami közös ami összetartson?
2018. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Van, ami összetart minket lassan 1 éve, bulizni is eljártam én is, de most nem vont és bízok benne, hogy ő sem csinál hülyeséget, csak ez most kicsit sok lenne szerintem, ha nyaralni menne a csávókkal.
2018. máj. 31. 09:49
 13/29 anonim ***** válasza:
68%

Elsőnek, kapcsolatban, nem elengedem, vagy nem, hanem megbeszélem.

Második, hol itt a kapcsolat??? Az nem igazán kapcsolat, ha alkalmanként össze jártok dugni egyet.

2018. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudom, hogy miből vetted, hogy csak ennyit csinálunk, hogy alkalmanként dugunk.

Nem volt mit megbeszélni, ő kijelentette, hogy azokkal fog menni. Aztán ennyivel le is lett zárva eddig.

2018. máj. 31. 09:54
 15/29 anonim ***** válasza:
És mi az a közös? Munka pl? Vagy mi?
2018. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Érzelmek? :D

Most erre mit mondjak? Ha nem lenne közös nem lennénk együtt. Lényegtelen.

2018. máj. 31. 09:57
 17/29 anonim ***** válasza:
41%

Azaz semmi :D

Kitatalom. Te olyan 30 vagy o meg olyan 22. Csak a korodbeliek mar vannak annyira erettek h lassak, a huspiacon sokat mar nem ersz.

2018. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Lol.

22 vagyok. A külsőmről pedig annyit, hogy sok nő összetenné a kezét, ezt pedig nem felvágásból, kár volt ide terelni, most erről fog szólni a kérdés.

2018. máj. 31. 10:00
 19/29 anonim ***** válasza:
46%
Es o mennyi?
2018. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
18
2018. máj. 31. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!