Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

21 éves srác vagyok, akinek elég nagy a szexuális vágya,

de a barátnőm nem akarja megadni azt amire vágyok, emiatt

már egyre jobban azon gondolkodok, hogy elmegyek egy prostihoz. Nagyon szeretem őt és ez tart vissza attól, hogy elmenjek. Azonban egyre erősebben érzem a férfias szexuális ösztöneimet, amiknek lassan nem tudok nemet mondani.

Nem szeretném a páromnak elmondani, hogy ezen gondolkodok, mivel azt sem szeretném, hogy kényszerből csinálja azért, hogy ne csaljam meg. Beszéltünk már a vágyaimról, de mondta, hogy ő ezeket nem élvezné, így nem is erőltetem rá az akaratomat, azonban egyre erősebbek ezek a vágyak.

5 éve már, hogy együtt vagyunk.

Mit tanácsoltok, mit kéne tennem ?



2018. máj. 31. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél korrekt ész szakíts vele.
2018. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Megérteni.

Volt olyan párom, aki nem hagyott békén olyan dolgokkal, amik nekem nagyon kellemetlenek voltak. Nálam hozzásegített a szakításhoz az, hogy megtettem és borzalmas volt. Majdnem sírtam, ki is ábrándultam belőle emiatt.

2018. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legkorrektebb szakítani, ha nem illetek össze.
2018. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.. Mondjuk ez nagyban függ attól, hogy milyen jellegűek és pontosak mik is ezek a vágyak.. Szörnyű érzés, ha nem fogad el az akit szeretsz szexuálisan és nem tudod vele megélni azokat amire nagyon vágysz.. Most egy életen át lemondani nem lehet szerintem a vágyakról főleg, ha annyira kínoznak, hogy már azon gondolkodsz, hogy elmenj egy prostituálthoz.


Az a legfontosabb, hogy legyél vele korrekt és ne alázd meg azzal, hogy megcsalod. Ha le tudsz mondani a vágyaidról és boldog vagy vele akkor maradj mellette, ha meg nem, akkor értelem szerűen szakíts és mond el neki azt amit ide leírtál, hogy nem érzed jól magad és folyamatosan frusztrál, hogy nem kapod meg amit szeretnél de ugyanakkor nem szeretnéd, ha úgymond kényszerből tenné meg neked úgy, hogy ő nem is élvezi vagy undorítónak tartja.

2018. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
*nem fogad el szexuálisa az akit szeretsz
2018. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Válts csajt. Egy új nőnek mindig más a hatása.


Ezért nem kell tini korban ilyen 5 éves kapcsolatokkal szívni.


Nekem 6 barátnőm volt, és elég is ennyi, 30 évesen már megnyugodtam...

2018. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak a szakítás marad.

Hiába mész prostihoz egyszer, attól még ugyanazokra fogsz vágyni. A rendszeres prostizást nem fogod tudni titokban tartani. Akkor ő szakít veled.

Nem illetek össze. Ennyi. Hagyjátok egymást enni.

2018. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!