Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után meg lehet bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után meg lehet bízni a másikban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 39 éves férfi vagyok és olyan problémám van hogy megismerkedtem egy társkereső oldalról egy 30 éves csajjal aki nagyon levet a lábamról már az első randikon. Az elején nehéz volt egyeztetni mert nem mindig ért rá de utólag kiderült hogy miért. Az ötödik randi felé ez a csöndes zárkózót csaj egyre felszabadultan volt és elkezdtünk egyre lazábban beszélgetni, egyszer csak amikor kicsit a szexualitás felé terelődőt a dolog akkor benyögte elég hevesen hogy neki megvolt a hármas és a rendesen 2 férfi a punciba és a külön lukakban mindenki. Ez olyan érzelmi zavart okozót nálam hogy ötödik randin amikor teljesen másnak gondoltam öt egy teljesen más képet mutatott. felnőtt férfi vagyok gondoltam magamban mindenki hibázót már és egy esélyt azért még lehet adni a másiknak mert a múltjában valamit bevállalt. Az első szexuális élményünk nagyon szar volt de a második is nagyon száraz volt és vérzett a puncija és barnás dolog volt, próbáltam ezekről beszélni és hogy mi lehet a baj. Próbáltam a hármasról is beszélni mert a páromnak nekem kell örömet okoznom és tudnom kell hogy mit szeret hogy bele fér e a szexuális fantáziája vágya az én életembe. Folyamatosan más információt és más leírást kaptam egyre jobban arra ment a dolog hogy szar volt az egész és az egyik exe mellet írogatót ezekkel a srácokkal akik a haverjai, na ezzel kiborított és mondtam hogy add oda a mobilod mert különben mehetsz, én mögöttem te nem fogsz írogatni más férfiakkal amikor én a csillagokat hoznám le neked. elkezdet szorongani szenvedni, érzem rajta hogy nagyon szeret és tudom tetszik neki hogy én milyen kapcsolatra vágyom. Szóval nagy kínok közepette sok könnyel, elkezdte mesélni a dolgokat és hogy nem teljesen úgy van ahogy mesélte a hármas szex akkor kezdet el írogatni egy sráca amikor velem és a csávó csak a kefélésröl beszélt, hogy jól tele nyomná és kinyalná utána meg a haverjával együtt jól szét nyomnák és ö erre meg mindenre bele egyezett és tetszett neki és izgatta hogy 60 kilométerre van 2 csávó akik szétnyomják és én már randiztam vele ,amikor ö nem volt elérhető akkor ezeknél a srácoknál volt szendvicsbe és 2x is megvolt neki a dolog és élvezte, habár nem kapta meg igazán azt amire vágyót és nem akarta folytatni de nagyon ki akarta próbálni hogy rongyá tömi 2 idegen pasas és a telefonjában be volt jelölve a dátumok a randiról és akkor én vártam rá hogy jelentkezzen. Kiderült hogy gumi nélkül ment el 2 olyan pasi közé akik ezzel hülyítenek nőket és ki tudja ki feküdt ott ö előtte, kibe rakták ezek bele. Másfél hónap alatt kiderült, hogy hazudót a gumiról, hazudót arról hogy melyik városban történt meg a dolog, szerintem mert nem akarta hogy tudjam ha arra jár akkor baj van. hazudót még sok dologról és valószínű a barnás vérzéses dolog is a srácok miatt volt mert előttem nyomták tele és magamon is érzem hogy valami nincs rendben, amikor kinyaltam az egész szájpadlásom bedagadt másnapra és lázasnak éreztem magam és a farkamon is vannak jelek. Szóval örülten szerelmes belém, érzem hogy akar mert olyan kapcsolataim voltak eddig is amikbe bele adtam mindent és építeni akartam. Most itt van ö én megpróbáltam nagyon szépen udvarolni minden kívánságát lestem és most itt egy nagy döbbenet amit nem tudok megbeszélni senkivel. Én egy kis asztalos cég tulajdonosa vagyok rendes dolgos ember nekem is volt már sokféle párkapcsolatom de ezt én aberráltnak érzem, hogy meg fertőzőt valamivel az nagyon elszomorít és az is hogy amikor én neki csodát akartam varázsolni a napjából akkor ö 2 férfi közé feküdt be, és a történet körüli hazugságok is. Most itt van könyörög hogy szeret és mindent kitálal sőt még a szex rabszolgám is lesz csak ne hagyjam el és az álmaink valósítsuk meg. Ti megtudnátok bocsátani egy ekkora hibát letudnátok nyelni hogy egy utolsó szakadéknak tartjátok a párotokat. Én egy büszke férfi vagyok és tudom hogy nekem nem probléma ismerkedni nincs kapcsolat függőségem de itt már az elején ekkorát bakizni hogy annyira ki akarta próbálni ezt a dolgot hogy eddig süllyedt. Leszarom hogy a saját életével mit csinál de az enyémmel mért játszik. Na srácok mit csináljak?

2018. jún. 2. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Az első, amit tenned kell az az, hogy elmész egy nemibeteg gondozóba. A második, hogy két lábbal kirúgod ezt a szutykot.
2018. jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem feküdj vissza, úgy kamu a kérdés, ahogy van :D Ha meg mégsem, akkor olyan aberrált vagy, hogy megérdemlitek egymást.
2018. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz könnyű, de gyorsan lépj tovább! Ha ezt egy 30 éves nő megcsinálja, úgy, hogy nem is védekezik, akkor ott valami nincs rendben az értékrendjével! És Te se legyél hülye! Meddig akarsz várni? Míg valami olyan nem kapsz el tőle, amivel aztán mehetsz a dokibácsihoz? Ha egyszer már megcsinálta, meg fogja újra, és újra. Meg még ki tudja mire vették rá. Téged meg csak hülyít, hogy legyen mellette valaki, akiről tudja, hogy mindent megadna neki. Sokszor fog még rád írni, de erősnek és okosnak kell ilyenkor lenned, és nem engedni. Vele még a szex kapcsolatot se érdemes fenntartani, ha azt mondod nem volt jó...
2018. jún. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés és nem tudhatod hogy az élet milyen szituációba sodor de a döntés rajtad áll mit döntesz. Én most nem tudom mit tegyek vagyis a doki az oké persze hogy az az első.
2018. jún. 2. 08:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Doki, doki, doki. Szex semmi, a nővel és mással sem, még nem vagy tisztába dolgokkal, mit is kaptál ajiba.


Másik, mindenki csinál hüllllllllllllleséget. Kérdés, ki mit tud tolerálni. Ezt én nem tudnám, sok mással egyetemben.


Azért, beszélgetsz nőkkel és egy idő után megnyílnak, igen soknak vannak dolgai, amit, ismerősöknek, párjának nem mondja el, mert ott lenne vége a kapcsolatnak.

2018. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan 39 éves vagy? Mert, ha ennyire féltenéd az életed, nem itt jojóznál egy ilyen szutykon.
2018. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni, pl?
2018. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!