Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy bántalmazó kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy bántalmazó kapcsolat?

Figyelt kérdés

ma van a 10éves érettségi találkozóm. Gyerekem apja hulla részegen van valahol, most hivtam azt mondta neki dolga van, iszik. Nincs kire hagynom a gyereket. Nyilván nem megyek el. Szereztem részmunkaidős melót, hogy kicsit több pénzünk legyen. (még itthon vagyok a kicsivel) kétszer is eljátszotta ugyanezt...nem jött haza, nem tudtam elmenni kirugtak. Nagyon szomorú vagyok. Úgy csinál mintha külön szívességet tenne vele hogy a saját gyerekére vigyáz.

úgy érzem lépnem kell mert megfulladok. Jól jönne egy két jótanács ha voltál hasonló helyzetben.



2018. jún. 2. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Gyermekvédelmistől kérj segítséget a külömköltözés ügyében.
2018. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy sima xar házasság egy alkoholistával.

Lépned kell, igen. De ilyenkor jön a kérdés, hogy tudsz-e egyáltalán? Van hova menni a gyerekkel? El tudod tartani egyedül?

Vagy nem, és nyelsz tovább.

2018. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántalmazó kapcsolat ez,csak rosszul választottál. Ez az ember mindennek jó , csak apának, meg társnak nem! Gondolkodj folyamatosan, hogy hogyan tudsz elszakadni tőle a lehető leggyorsabban.
2018. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2-es, egészen idáig billegtem a határon. Sokszor hátráltat a mindennapokban. Nem szeretném ha a kislányom így nőne fel az elgyötört boldogtalan fejemet nézve.

Ha sikerül ekszakadnom, mindent meg fogok tenni, hogy ne szenvedjen hiányt.

2018. jún. 2. 09:54
 5/17 A kérdező kommentje:
próbáltam már egyszer elszakadni, de öngyilkossággal fenyegetőzött, vagdosta magát.
2018. jún. 2. 09:57
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem az anyagiak a legfontosabbak, hanem a nyugodt, biztonságos gyerekkor. Új mobil meg márkás cipő nélkül is fel lehet nevelni. De egy nemtörödöm, szeretet nélküli alkoholista apával nem lesz gyerekkora, és a felnőtt életére is rányomja a bélyegét.

Higgy magadban, és menni fog!

2018. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bántalmazó kapcsolat az, ha terrorban tart, megfélelmít, megver téged. Ez nem az, de tényleg lépned kell. Esetleg szüleidre nem tudsz támaszkodni? Az már jó kiindulópont.
2018. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

5: És öngyilkos lett? Nem. Kínosan ügyelt, hogy ne legyen baja.

Volt ilyen exem. Mondtam neki, hogy az se érdekel, én úgy is megszabadulok tőle. Egyből abba is hagyta, mert látta, hogy nem érdekel a lelki terror.

2018. jún. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos mindenki megeszi amit fozott. Csak az ertelmiseg eszik etterembe, es viteti vissza az etelt, ha nem olyan amit kert....
2018. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
utolsó. Nem szép válasz, de hasznos. Köszi
2018. jún. 2. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!