Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok erre újrakezdés után?

Figyelt kérdés
A párommal több mint 3 évig voltunk együtt. Szakítottunk és fél évig külön voltunk. Kiderült, hogy ezalatt a fél év alatt volt neki egy szeretője, kb 3-4 hónapig. Csak sex volt, meg a nő is olyan volt, akitől többet úgy sem akart volna csak ezt. Valahogy, nagy nehezen megemésztettem, mondván oké, nem voltunk együtt. De kiderült, hogy anális sex is volt közöttük. Mi sose csináltunk együtt ilyet, és azt szerettem volna, ha együtt éljük át elsőnek. Folyamatosan ezek a képek gyötörnek, nem tudom mire gondoljak, hogy reagáljak, egyszerűen szomorú vagyok és csalódott... kérlek adjatok tanácsot.

2018. jún. 2. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sex...

Ne gondolj a nő segglyukára és a hapsid farkára azonos időben. Mégis milyen tanács kéne? Gyenge kamu szaga van.

2018. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért lenne kamu szaga? én tényleg szörnyen érzem magam :S
2018. jún. 2. 14:36
 3/9 iamaveryniceguy ***** válasza:
67%

"és azt szerettem volna, ha együtt éljük át elsőnek. "

Ha három év alatt nem jutottatok el oda, akkor mi ez kijelentés részedről?


Adjunk tanácsot? Ideje felnőni, mert az egész írásod baromi gyerekes. Szakítottatok. Fél évig nem voltatok együtt. Cölibátust kellett volna fogadnia?

2018. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny vagy, mert más olyat adott neki, amit korábban tőled nem. Vagy túlteszed magad rajta, vagy inkább hagyjátok egymást.
2018. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hozzád tért vissza és nem maradt a nő seggénél.
2018. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Elfogadom, hogy kivágtad, aztán most még te rinyálsz :D
2018. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ő szakított velem.
2018. jún. 2. 16:02
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy meg köszönöm, hogy ilyen "kedvesek" vagytok sokan. Nem tudom miért nem lehet megérteni, hogy valaki nehezen dolgoz fel valamit, és kér egy normális véleményt, hogy hogyan tudna ezen minél hamarabb túllépni, hogy ne álljon fel ez a probléma.
2018. jún. 2. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen idosek vagytok? A szeretoje hany eves?
2018. jún. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!