Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottak, majd újrakezdték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak, majd újrakezdték - hogyan tudnék hatni rá hogy hülyeséget csinál?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, aki lassan 1 éve lesz együtt a barátnőjével. 7 hónap után szakítottak, mert (a srác) rájött, hogy nem illenek össze. Majd 1 hónap múlva újra összejöttek. De közben a srác csajozik, már csókolózott is mással meg ki tudja... A csaj meg közös házat akar venni, közös hitellel, meg már a családalapításban gondolkodik, egyébként sem akarnak albérletben lakni (hozzáteszem, az 1 év alatt sem éltek együtt még, távkapcsolat volt).

Hogyan hassak a haveromra, hogy hülyeséget csinál? Nem csak a lányt, de saját magát is becsapja (legalábbis ha én szeretek valakit, akkor nem csajozok). Valami olyat akarok neki mondani, amin elgondolkodna...


2018. jún. 2. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy.


Elmondod a véleményed - barátként ennyihez van jogod. Pont. Emellett ha igaz barát vagy, akárhogy dönt, maximálisan mellette állsz.


Nekem az egyik legjobb barátom ment bele egy olyanba, hogy egy házasulni készülő csaj szeretője lett. Elmondtam neki, hogy szerintem gusztustalan amit csinál, de ha ezt akarja, hát legyen.


Nem mondhatjuk meg másoknak, hogy mit tegyenek.

2018. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha beszéltél már erről vele, akkor kb. kész is vagy. Ennél többet nem nagyon tehetsz, meg hát...voltaképpen nem is sok közöd van hozzá
2018. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!