Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire elronthat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elronthat egy kapcsolatot a túlsúly?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy felmérésbe hogy az egyik leggyakoribb szakítok a hízás mert csökkenti a szexuálís teljesítmény, gyakran lustább lesz emiatt az ember tehát ellaposik a kapcsolat.Ezen felül sokak számára visszataszító már a minimum 20 kg felesleg is.Nektek mi a véleményetek erről?
2018. jún. 3. 12:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Az, hogy visszataszító egy elhozott ember.
2018. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 iamaveryniceguy ***** válasza:
28%

A 20 kilós felesleg azért elég sok. Az elkényelmesedést sem értem. Soha nem azért tartottam magam kordában, hogy a nőknek tetszek, hanem mert magamnak volt ez a mérce. Egy kapcsolat sem változtat ezen.


Olyan emberrel nem is akarok kezdeni semmit, aki másoknak akar megfelelni és nem önmaga miatt olyan, amilyen.

2018. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

Azért 5 kiló felszalad vagy le az oké, na de 20 kiló... főleg nőknél az rengeteg.

Nőknek átlagos súlya olyan 60 kiló körül mozog, tehát 33%-al lenne nehezebb. Ez bárhogy nézzük sok.

Férfiaknál pedig 20% (80kg-os átlag) ami szintén sok, de azért mérsékeltebb egy fokkal főleg hogy a férfiak általában 10-15 centivel magasabbak átlagban mint a nők.

2018. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

20 kiló az rengeteg.


Egyébként meg szerintem nem az a fő probléma, hogy valaki meghízik, mert bárkivel előfordulhat, hanem az, ha a felismerés után nem tesz érte. Az én súlyom is mozgott +/- 10 kiló között az elmúlt években, a párom ugyanúgy szeretett, de ha elkényelmesedtem volna, biztosan lett volna hosszútávú következménye.

2018. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
20 kg súlyfelesleg azért nem kevés. És igen, visszataszító a kövér ember. Én undorodom a nagy hájtömegtől. Meg az is visszataszító, hogy valaki annyira ígénytelen, hogy nem kap észbe 5 kg plusznál.
2018. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2%
Nàlam màr 4 kiló is sok,így igen amint elhízik nincs keresni valója mellettem,mivel kellendő férfi vagyok ezt a nő is tudja így ha elhízik kereshet magànak egy gyenge palit.
2018. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Engem nagyon taszít :( A normál és sportos alkat jön csak be, én vékony lány vagyok. Múltkor randiztam egy nagyon helyes fiúval, de mikor lekerült a póló és láttam, hogy konkrétan nagyobbak a mellei, mint nekem..hát nem volt szex, nem tudnék hozzáérni sem, lehet felszínesnek nevezni, engem szó szerint taszít a legkisebb háj is.
2018. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó

Szegény pasi meg eljárhatott a kondiba heti 5 edzésből 2x mellezni ha ezért dobtad:D

2018. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%

7-es jól tetted,mivel te odafigyelsz az alakodra eddzel minden,ezèrt a sràc helyèbe le se vettem volna a pólót vagy megelőzöm ès jàrok edzeni ennyi az egèsz.

Nekem egyszer volt ilyen,a csajt ki is vàgtam,a farkam tiltakozott ellene.

2018. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen érthető. Az ember megszeret valakit úgy ahogyan van, és két három év múlva lesz rajta +20 kiló ami rengeteg.. az annyit változtat már egy ember külsején, mintha nem is ugyanaz az ember lenne.. És én is úgy gondolom, hogy az emberek 95% nem vonzódik ennyire elhízott emberekhez, mivel nem is egészséges szinte biztos, hogy jó részt lustaságból fakad..

Persze sokan "betegség" miatt híznak el, de egy nő ismerősöm betegségek miatt hízott 100 kiló fölé, mégis addig küzdött ameddig betegség mellett le nem fogyott 55 kilóra... szóval én ebben sem hiszek.

2018. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!