Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem normálisan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem normálisan, helyén ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Kifejteném,hogy nem dicsekvésképp de a férjem nagyon helyes férfi, és hát én sem vagyok egy átlagos nő. Szóval nagyon találunk külsőre, na meg belsőre is.

A gond a következő: engem nagyon zavar, hogy a férjemet más nők, lányok is megnézik, sőt nagyon is megnézik. Volt eset, hogy az úton egy kb 18 év körüli lány beszólt, hogy micsoda jó pasi,pedig ott voltam mellette. És számtalan ilyen eset van, idősebb nők is megbámulják, sokan szemembe mondják milyen jóképű férjem van. Olyan is volt, aki azt mondta, hogy nem is gondolta volna, hogy ilyen helyes tesóm van. Én meg kijavítottam, hogy ő a férjem. Ez engem mind mind nagyon zavar, mert félek, hogy majd egyszer megcsal vagy elhagy valaki másért. Pedig nap mint nap bizonyít, hogy mennyire szeret, de akkor is bennem van a félsz mert látom, hogy neki tetszik ez, hogy más nőknek is bejön.

Engem is megnéznek férfiak, de én abszolut nem foglalkozom velük, nem mosolygok, nem büszkélkedem azzal, hogy másnak is tetszem.

A férjemről még tudni kell,előttem csak 2 barátnője volt, egyikkel egy félre eső kis faluban élt, ott csak az exe volt meg pár másik nő gondolom. De most városban élünk, mintha kinyilt volna számára a világ.

Hogy tudjam elfogadni, hogy más nőknek is bejön? Hogy bizzak abban, hogy sosem csal meg? Ti hogy kezelitek az ilyen szituációt? Válaszotokat köszönöm!


2018. jún. 4. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Te is bejössz más férfiaknak. Akkor te is megcsalod?

Nem értelek, csak azért, mert ő tetszik másoknak, miért csalna meg?? Az a fontos, hogy neki tetszenek-e mások....

2018. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nyilván az a fontos, hogy ő mit akar, ez így igaz. De nagyon zavaró tud lenni, főleg ha elmegyünk egy társaságba pl lagzi, kicsengetés és az asztálnál velünk szemben ülő nők csorgatjáka a nyálukat vagy feltünően nézik. Egy idő után a férjem is el kezdi bámulni őket és ha rákérdezek, hogy tetszik? Mindig azt mondja, hogy azért nézi mert már zavaró neki is és nézi moért nézik őt. Na persze...neki hatalmasat dob az önbizalmán, jólesik, hogy láthatóan bejön másoknak is. Persze néha lehet, hogy én reagálok túl dolgokat de szeretném valamilyen szinten ezt rendbe hozni, hogy egyszerűen ne zavarjon ha másnak is tetszik, hiszen elvégre engem vett el, velem van, engem szeret. De nem tudom megemészteni. Ezért kértem tanácsot.

Ui: a gyerekkori legjobb barátnőm is elfordult tőlem mert nem tudta elfogadni, hogy együtt vagyunk, aztán mikor megtudta,hogy összeházasodunk, végleg megharagudott.

(Lehet most úgy tűnik, hogy hű de dicsekszem, pedig nem..sőt, nagyon nehezen viselem.)

2018. jún. 4. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint a párom csak nőben. Őt is zavarja ha engem megnéznék más férfiak, de egyáltalán nem értem hogy miért. Az én párom is egy kimondottan jóképű férfi, őt is nézték már meg nők, de engem nem zavar, hanem büszke vagyok rá, és tudom hogy velem van. Ez a lényeg.
2018. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!