Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy zavar hogy sokat jár szórakozni?

Figyelt kérdés
Régebben nem járt ennyit szórakozni, de az új környezetében megismerkedett ilyen tipikus minden héten ivós,bulizós társasággal és most heti rendszerességgel eljár, már néha hétközben is. Nem az a bajom, hogy jól érzi magát, hanem az hogy a sok piától elég nagy sörhasa lett. Ha felhozom neki ezt, akkor azt mondja azt csinál amit akar, meg ha nem tetszik el lehet menni.
2018. jún. 4. 19:15
 1/5 NDSM ***** válasza:
81%

Ezek szerint már megmondtad neki, bár a válasza alapján nem sokra tart téged. Szerintem gondolkodj el ezen a kapcsolaton és a saját jövődön

.

2018. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 iamaveryniceguy ***** válasza:
76%
Ne mondd el neki megint, hanem menj el. Keress mást.
2018. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Attól még, hogy a sörhasat sörhasnak hívják, még nem a piától alakul ki...
2018. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Ha nem tetszik el lehet menni." Ennél a mondatnál csomagoltam volna össze a cuccaim és hagytam volna ott a francba. Legyen akkor boldog a korsó sörével meg az új társaságával.
2018. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit akarsz még tőle? Ő semmit se tőled, max. az ingyenpuncit.

Ilyen válasz után vele maradni: lábtörlő.

2018. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!