Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú távú kapcsolat szexuali...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távú kapcsolat szexualitás nélkül?

Figyelt kérdés
Párommal 1.5 éve vagyunk együtt, nem rég költöztünk össze. Úgy érzem, hogy már nem vagyok szerelmes, csak szeretetből vagyok vele. Nem kívánom szexuálisan. Ez van egy ideje, de bíztam benne, hátha változik. Mint ember nagyon szerethető és gondoskodó, világszemléletünk egyezik, igazi feleségnek való nő. Viszont felmerült bennem a kérdés, ha most ez van, akkor mi lesz 10 év múlva? Mintha nem "nőként" tekintenék már rá. Szerintetek hosszú távon van jövője egy olyan kapcsolatnak ahol az egyik fél nem kívánja a másikat? Más nők felkeltik az érdeklődésem, de elhessegetem a gondolatokat mindig. 24/N,24/F
2018. jún. 5. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

miért nem vonz szexuálisan? változott valami az eleje óta rajta/benne?


a szeretet fontos, a szerelem lila köd max az elején lényeg


viszont meg kellene találni, hogy miért nem kívánod szexuálisan

kb úgy tekintesz rá mint a testvéredre, vagy hogyan?

2018. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Elobb-utobb igy vagy megcsalod vagy elhagyod. Semmikepp nem fog mukodni.
2018. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez bukó.

Valszeg már pasizik a hátad mögött.

2018. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy mint a testvéremre. Nem esik már jól ha megcsókol, hozzám ér. Szerintem az elején a "lila köd" miatt láttam máshogy a dolgokat. Most jöttem rá, hogy testileg nem is az esetem.
2018. jún. 5. 10:28
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

A lila köd elmúlik, ez természetes, az viszont nem igazán, hogy tesóként látod...

Neki elmondtad? Mit mondott rá?

2018. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tuti nem pasizik. Ő nagyon szerelmes, és ez fáj a legjobban, úgy érzem, mintha becsapnám és cserben hagynám.
2018. jún. 5. 10:31
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Szakits, ez mar nem lesz jobb. Bar nekem ez abszurd, hogyan jon ossze vki olyannal aki nem is tetszik neki, az onismeret nem eleg fejlett azt hiszem:D de ez igy csak szenvedes lesz es elobb utobb megcsalod.
2018. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

akkor szerintem ezt felesleges húzni, ha ennyire taszító számodra

beszélj vele, azért legyél kíméletes és köszönd meg a szép pillanatokat is!

2018. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Ha masfel eve vagytok meg csak egyutt, akkor ott meg javaban egymasert megorulos lila kodnek kellene lennie. En nem eroltetnem ezt a kapcsolatot. Az viszont elgondolkoztato, hogy egy ilyen not latsz pont felesegnek valonak, akivel a kapcsolatodbol pont a hazassag epitokove hianyozna: a kozosen megelt es kielegito szexualitas.
2018. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Legyél korrekt és szakíts vele. A szakítás után ne tarts vele semmilyen kapcsolatot! Ne hagyd feleslegesen reménykedni. Ha nem kívánod őt, attól ő is szenved. Lerombolod az önbizalmát, az önbecsülését, a nőiségét a folyamatos visszautasítással.
2018. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!