Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisgyermekes anyukák nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyermekes anyukák nektek hányszor megy a férjetek szórakozni?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kisfiúnk és a férjem néha elment szórakozni a haverjaival vagy csak elmegy a haverjához, már egyre gyakrabban. Én meg egyre rosszabbul érzem magam, hogy folyton a gyerekkel vagyok itthon. 2 év alatt sehol se voltam még a gyerek nélkül sehol, vásárolni se semmi. Nem azt mondom, hogy ne menjen sehova nélkülünk, de egy apától már nem ezt várnám el. Egyszer már felhoztam neki és még neki állt feljebb. Én 24 évesen szültem neki, lemondtam a bulikról, ő meg 32 évesen se tud. Vagy minden férfi megy attól, hogy családja van?

2018. jún. 6. 13:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy évben egyszer. Én is egy évben egyszer elmegyek a három gimis barátnőmmel nyáron két napra a Balatonhoz. Nekünk ennyi elég egymástól külön:)
2018. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsi az esély, hogy többet lesz a gyerekkel, hogy te kikapcsolódhass. Volt olyan haverom, aki pl. egyszerűen nem igényelte a gyerekeivel való foglalkozást. "Oldja meg az asszony, ő ért hozzá!"-mondta. Aztán ahogy nagyobbak lettek, önállóbbak, több időt töltött velük ő is.

De gondolom ismerted ezt az oldalát is, mielőtt szültél. Ha nem , akkor sincs tragédia, nem kötelező még egy-két gyereket szülni, ha ezt az egyet is csak te neveled.

2018. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az en parom soha,sehova nem megy senkivel.

Pedig neha de orulnek ha valami haverral adna ki a gozt,es nem itthon rajtam.

En ellenben megyek,en nem tudok itthon ulni a fenekemen alandoan.

Nem bulizni,meg pialni megyek,csak baratnomhoz,vagy egyutt a varosba setalni,fagyizni.

Addig a gyerekkel az apja van.jol neznek ki ha huzna a szajat,hogy vigyaznia kell a sajat gyerekere....

Mamanal is alszik neha a gyerkoc,olyankor kettesben is kikapcsolodunk.

En tuti becsavarodtam volna ha az elmult 2 evben nem megyek gyerek nelkul sehova.

Nalunk is 2 eves a gyerkoc.

2018. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!