Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bulizom, szórakozni járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizom, szórakozni járok most arra kért a barátom, hogy ezt ne csináljam?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon volt lehetőségem bulizni,szórakozó helyekre menni a barátaimmal. Nekem a középsulis évek inkább a tanulásról szóltak és kollégista voltam. Kimenőnk csak este volt egy óra 18:00órától. Ez meg kevés volt és bulizni nem lehetett.


Most elkezdtem dolgozni és sok új barátot szereztem. Van aki már meghívott pár buliba. Különben mindenki idősebb nálam jó pár évvel,de megtaláltam velük a közös hangot és van két komolyabb barátom akiket már tényleg annak tekintek. Három éve dolgozom most vagyok 22 éves.


Közben megismerkedtem egy férfival is. Már együtt vagyunk pár hónapja. Közel fél éve lassan. Mostanáig minden jól ment,de őt zavarja,hogy sokat bulizom és másokkal vagyok. Heti 1x megyek szórakozni a többiekkel. A két közelebbi barátommal többet találkozom,de velük beszélgetek,programokat csinálok. És mellett a párommal vagyok. Feltűnően sokkal több időt fordítok rá mint bárki másra. És ezt nem bánom,de nem tudom hogyan változtathatnék,ha szerintem minden rendben van köztünk csak ő reagálja túl. Sosem voltam részeg,tudom hol a határ,nem csaltam meg,nem csináltam semmi rosszat. Mondtam,hogy néha eljöhetne velem. Párszor megtette,de aztán inkább nem jött hanem a saját barátaival volt. Hasonló személyiség mint én,de ő már "kiélte" talán magát. 8 év korkül.van köztünk. De nem számít igazából. Egy csomó közös van bennünk,sokat vagyunk együtt,már voltunk külföldön is 6 napot. Teljesen úgy érzem,hogy mindent megteszek azért,hogy működjön ez. De ő csak rosszalni kezdett mindent. "Túl sok a buli" "Mennyit szoktál inni?" "Meddig maradsz?" "Olyan későn jössz hozzám" "Valaki haza hoz?" "Inkább én megyek érted" "Veszélyes egyedül lenned olyan későn" "Baj lesz ha heti rendszerességgel iszol" "Kihívó a ruhád". (Nadrág,pulcsi,"nagyon kihívó")


Mit tudtok tanácsolni,hogy kicsit lazábban álljon ehhez a dologhoz? Szakítani nem szeretnék és ő sem. Ő azt akarja,hogy vàltoztassak,de én inkább azt szeretném ha ő lenne megértőbb és nem kéne mindent túl gondolnia hiszen figyelek rá foglalkozom vele. :)


Köszi előre a vàlaszokat!


2018. febr. 8. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
bulizzatok együtt
2018. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mindketten egymástól várjátok a változást, ahelyett, hogy mindketten igazodnátok. Kössetek kompromisszumot. Ne menj minden héten, csak havi 2x mondjuk, és kérd meg, ne aggodjon annyira érted, hanem legyen megértőbb. Ha ezt az "áldozatot" nrm tudjátok meghozni egymásért, akkor örökké várhatjátok, hogy változtasson a másik. Igazából én sem vagyok a bulizás híve, szóval értem kicsit a barátodat, miért félt. Esetleg nincs másfajta program, amit a barátaiddal tudnál csinálni?
2018. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
Mért van akkor barátod?? Mért nem vele mész szorakozni ha már egy pár vagytok.. hétvégéd volt közép sulisként. Mert nagy stréber voltált azért nem mentél sehova... remélem a barátod menekül mileött még megcsalnád!
2018. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazából a kollégáimmal szoktam menni. Munka után szoktak hívni vagy már előtte napokban beszéljük meg és akkor elmegyünk páran. Ez már egy összeszokott társaság. Innen ketten vannak akikkel mást is szoktam csinálni. Mozi,kaja,beszélgetések,színház,koncert,és segítjük egymást. Velük nagyon jól érzem magam mindig. Hetente járok,de nem mindig megyek. Van amikor egy hónapban csak egyszer. Most amióta a párommal vagyok igaz..pont az idő alatt alakult úgy,hogy nem mondtam le a bulit,de heti egy nem sok szerintem. Minden más napot vele tudok tölteni nagyrészt :) Érdekes mert volt már nagyobb gondunk aminek során képessek voltunk kompromisszumot kötni. De ebben szerintem nem ez lenne a megoldás. Itt csak szimplán megértenie kellenne és "elfogadnia",nem?
2018. febr. 8. 21:38
 5/17 A kérdező kommentje:

Hétvégén az a másfél nap arra elég volt,hogy otthon pihenjek vagy kicsit olvassak,fimezzek. Középsuliban nem is voltak olyan szoros kapcsolataim másokkal.


A legtöbbet a barátommal vagyok. És mindig csinálunk valamit. :) Mindennap! Hétvégén is. Mozi,étterem,utazás,séták,filmezés,főzés sütés együtt,kutyáinkkal foglalkozunk, szex,beszélgetések,vásárlások,stb. Tényleg vele vagyok a legtöbbet és szeretem őt.


Eszemben sem volt megcsalni!

2018. febr. 8. 21:42
 6/17 A kérdező kommentje:
De 2#-es köszönöm azért a tanácsot. Ha minden kötél szakad és nem jutunk dülőre akkor nem megyek másokkal szórakozni hanem inkább picit többet leszek a barátommal.
2018. febr. 8. 21:45
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha presszoba mesz vagy valami beulos helyre az nem gond , de discoba menni egy kapcsolatban levonek amik a singlik vadasz terepe az egy ejszakas kalandokra tiltott !!!!!
2018. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De én nem egyedül és nem idegenek között mozgom egy buliban. Ismerőseimmel,barátaimmal vagyok végig. Sosem csináltam semmi "olyat". Nem hiszem,hogy oda csak szinglik járhatnak.
2018. febr. 8. 21:50
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Elhiszem, h a barátod zabos rád. Minden ember más, de pàrkapcsolatban minden héten elmenni bulizni, ha barátok ha nem... Szerintem is sok. Nekem sem tetszene nőként ha a párom minden héten menne bulizni. Elhiszem, h a barátaid mennek, mert gondolom a 99%-uk szingli. Ez normális. De úgy, h barátom van és discopatkányoskodok... Azt meg ne mondd h discoba farmerba és pulcsiba mész le, mert hátast is vágok
2018. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
#9 abszoludt eggyetértek veled ! Kérdező vagy buli vagy kapcsolat mérlegelj...
2018. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!