Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme személyesen elbeszélgetni olyan nővel aki nem írt vissza társkeresőn?

Figyelt kérdés

Írtam egy nőre társkeresőn és nem írt vissza, ok nem jöttem be neki de tiszteljen meg annyira hogy egy nemet odaír.

A csajt láttam már személyesen és tudom hol dolgozik. Kicsit elbeszélgetnék erről a dologról vele. Mi a gond velem.. Miért nem jövök be neki stb..

Jó ötlet ez?


2017. máj. 8. 16:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Mit akarsz elérni? Mert hogy nem fog összejönni veled, az 100%.
2017. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1. Illemre kicsit megtanítani legalább.....
2017. máj. 8. 16:06
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Mit nem lehet azon érteni,hogy nem?! Én tuti körberöhögnélek aztán ,otthagynálak..
2017. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Lazy Lover ***** válasza:
0%
ßassd nyakon megérdemelné sok ""nő""
2017. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Ezt zaklatásnak hívják.

Annyit elérsz vele, hogy helyből bebizonyítod, hogy nem lett volna érdemes visszaírni, mert elmebeteg vagy. Illetve azt, hogy rád hívja a rendőrséget.

Egyre több ilyen kérdés van. Nem mondom, hogy ez nem játszott közre, hogy pár nap után töröltem magam társkeresőről.

Lassan csak a kanos pasik maradnak, akik egymás kamu női profiljaira írogatnak rá.

Aztán meg itt sírnak gyakorin, hogy nem lehet ott ismerkedni.


Apropó: mennyire vagy benne biztos, hogy tényleg a csajjal beszélgettél, és nem csak visszaélt valaki a képeivel? Ez se ritka.

Te meg letámadnád szerencsétlent valamiért, amihez semmi köze.


Az ezer százalék, hogy így se lesz barátnőd. Én már értem, hogy miért nem is lesz soha.

2017. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy marhaság. Illemre megtanítani?:) Pont ezért nem válaszolnak a nők, mert egy sima "nem"-mel is elindítanának egy lavinát. A pasik jó része nem tud beletörődni, hogy visszautasították. Te sem tudtál volna. Azt hiszitek, álompasik vagytok, akiknek nem lehet ellenállni?


Viszont ez egy érdekes helyzet. Társkeresőn fent van valaki, akit a való életből is ismersz. Nem lenne esetleg lehetőség személyesen próbálkozni nála?

2017. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%

Annyira feleslesleges. Nem írt vissza, lépj tovább és pont.

Mivel lenne jobb ha visszaválaszolná, hogy bocsi de nem jössz be nekem, semmivel....

2017. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

A sima nemre a férfiak egy része - szerencsére kb csak 20%- olyan patáliát csap és őrjöngésben tör ki, egy másik részük módszeresen üldözni kezd, házha alapon, jobb hallgatni.


Némi intelligenciával megáldott társkereső veszi az adást, ahogy a nők is ha a férfi némul el.

2017. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Már nem tudom hanyadjára írod ki ugyanezt a kérdést. Csak abban az esetben érdemes ha pszichiáter az illető, mert beteg vagy. többek között ezért sem szoktak a nők visszaírni még egy "nem"-et sem.
2017. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Igaz, nem társkeresőn, de tudod, mennyi pasi rámír Facebookon? Sok, nagyon sok, kb. 50 megválaszolatlan üzenetem van. Ezeket a férfiakat nem ismerem és semmi kedvem magyarázkodni, meg úgy egyáltalán időt és energiát pazarolni rájuk. Ez van, ilyenen nem kell megsértődni, hanem továbblépni, ebből úgysem lesz már semmi.


Ha meg hozzám jönne oda ilyen után egy férfi, hogy majd ő "illemre tanít", hát olyat kapna, hogy nem tenné zsebre, mert ez elég kretén, hogy valaki ismeretlenül rámír és ELVÁRNÁ, hogy igenis válaszoljak neki, ha pedig nem úgy van, ahogy ő akarta, még odajön és számon is kér. Creep!!

2017. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!