Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék újra közeledni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék újra közeledni a párom felé. Hogyan?

Figyelt kérdés
Én is érzem, és a párom is jelezte, hogy mostanában egy kissé rideg vagyok vele: nem közeledek hozzá úgy, mint korábban, kevesebbszer puszilgatom, ölelgetem, tárom fel előtte az érzéseimet, és a szexuális életünk is lejjebb hagyott. Szeretnék ezen változtatni. Tudnátok nekem tanácsokat adni, hogyan lehet ezen változtatni? Szeretem a párom, ez nem kérdéses, csak most egy nehezebb időszakon megyek keresztül. A dolgok hátterében az van, hogy igazából én is pontosan arra vágynék amire ő, hogy ő jöjjön oda hozzám néha csak úgy megcsókolni. De ez meg egy ördögi körforgás (mindketten arra várunk, hogy a másik kezdeményezzen), amin ha nem változtat az egyikőnk, totális eltávolodás lesz a vége. Köszi a tippeket.

2018. jún. 7. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Fuhh, mintha csak magamat olvasnám. :D Nálunk is volt most egy elég nehéz időszak, nálunk is ez lett belőle.

Már kezd jobb lenni - mi az utóbbi hetekben minden hétvégén elmentünk kirándulni valahova az erdőbe, ahol csak mi ketten vagyunk, és nyugi van, és órákig csak beszélgetünk (és nem csak a szokásos "milyen napod volt ma?" témákról)

Szex téren meg úgy oldottuk meg, hogy "is-is", én felveszek valami olyan fehérneműt, ami különösen bejön neki, cserébe akkor már ő kezdeményez. Elég jól működik eddig.

További tippek meg engem is érdekelnének, mert teljesen még mi se vagyunk túl a dolgon.

2018. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt. Az első fél évben ugyanezt a "játékot" játszottuk, mert az előző kapcsolatokban szerzett sebek miatt egyikőnk sem akart abba a helyzetbe kerülni, hogy csak ad, de nem kap semmit. Aztán leültünk átbeszélni, mindketten elmondtuk, hogy valójában mit akarunk, hogyan képzelünk el egy boldogan működő kapcsolatot. Kemény, legalább négy órás beszélgetés volt, de azóta mindketten odafigyelünk egymásra és rengeteg kis figyelmességgel kerülünk egyre közelebb egymáshoz. Ledobtuk a félelem-vezérelte láncokat és merjük végre szeretni egymást.


Az, amit most csináltok, szimplán ego. Tegyétek le!


Sok sikert!

2018. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor hazaérsz fogd kézen és húzd be a zuhany alá úgy is forróság van.:)

Azért akarod mindenképp hogy a másik kezdeményezzen s ne te mert lehet bizonytalan vagy az érzéseit illetően s azért akarod annyira ő nyisson feléd mert ezzel a tettével akarod ezt az érzésed ellensúlyozni magadban.

Tehát ha felnőtt embernek, őszintének tartod és szereted ne agyalj hanem lépj oda hozzá s szeresd. Érzi a bizonytalanságod s arra reagál ő is ilyen rosszul. Ha gond van elmondja vagy rájössz. De ne csinálj feleslegesen. Álljatok meg egy kellemes mezőn, vagy bárhol ahol nektek tetszik egy gyors körre, hagyj elöl valami szexit a szobában vagy egy kedves figyelmes üzenetet.

2018. jún. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!