Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem fekszem le vele, talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fekszem le vele, talán belátja, hogy meghízott?

Figyelt kérdés
Barátom pár éve, mikor összejöttünk egész jó formában van. Azóta jócskán felszaladtak a kilók, nem 5, szerintem 15-20 simán... De azért pizza az kell, mert neki nincs ideje enni, inkább rendel, mozogni sincs ideje, mert dolgozik. Ő is tudja hogy, eléggé dagi, és zavarja is de mégsem tesz érte semmit. Titokban nyomja be a csokit, mert tudja, hogy kiakadnék. A súlya miatt hamar el is fárad, izzad, az egészségére is kihat. A szexuális életünkkel igazából nincs probléma, azon kívül, hogy elfárad. Jó ötlet lenne ha nem feküdnék le vele? Tudom ez elég alattomos, de úgy érzem, ameddig nem történik valami drasztikus, holnap is pizza lesz vacsorára....
2018. jún. 9. 11:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Pszichoszomatikus szempontból amit művel az pótcselekvés.


Zugevés, édesség = örömforrás, "édes életíz" hiánya.Nem boldog.


Bizonytalan, kipárnázza magát.

2018. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Formabontó megoldást fogok javasolni: mondd meg neki, hogy zavar, hogy ennyire elhagyja magát! Magától nem fog rájönni!
2018. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Arthur2019 válasza:
100%

Az biztos nem fog segiteni, hogyha szexmegvonasban reszesited, ez nem megoldas.

Kozosen kell megtalalni a megoldast, nem pedig megjegyzesekkel.

Ra kell venni, hogy sportoljon valamit o is vagy ugy kell terelni hogy valahogy megszeresse a mozgast, igazad van fontos a masikra gondolni e teren is, de ha mar segitunk, akkor annak modjat is valogassuk meg :) sok sikert am hozza :!

2018. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem, valóban, ha van egy kis esze Ő dob ki TÉGED a játszmázgatásod miatt :)
2018. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezzel az a probléma, hogy fejben kell eldöntenie, hogy ez neki így màr szar és vàltoztatni akar. Ha ZSAROLOD azzal semmire nem mész, max bànatàban is enni fog, rosszabb esetben megdug màst. Hidd el vannak csajok akiknek bejönnek a testesebb férfiak.

Igen, egy biztos kapcsolat jó érzés, boldog tőle az ember, biztonsàgban érzi magàt, szeret finomakat enni stb. Aki pedig hajlamos a hízàsra, azzal meg is történik.

Nàlunk is megtörtént mindkét oldalon, és együtt ( meg önmagunktól is) döntöttünk a vàltoztatàs mellett. Szeretjük egymàst, kívànjuk egymàst, ezen a plusz kilók sem vàltoztatnak semmit. Eszünkbe se jutott szexxel vagy egyébbel zsarolni, sarokba szorítani a màsikat. Óvodàs szint kb.


Mindketten döntöttünk és megalkottuk a szabàlyainkat ( kevesebb nasi, több mozgàs)


Fejben kell eldőlnie! Te normàl stílusban felhívhatod a figyelmét de ennyi. Vagy elfogadod őt vagy megvàrod míg elhatàrozza magàt, vagy elhagyod és keresel egy izomtibort. A te döntésed.

Egyébként sosem értettem az ilyeneket... hogy lehet valakit x kilóval szeretni, xy kilóval meg ellökni magadtól. Ez kb annyit tesz, hogy nem mint embert szeretted, csak a külsejét.

2018. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nyilván próbáltam neki normálisan is mondani, és őt is zavarja, de lusta és nem akar tenni semmit, mindig csak a kifogásokat keresi.

Én odafigyelek magamra, mozgok, amit el is vár, mert mikor összejöttünk ő sérelmezte, hogy az összes barátnője csinos volt, mikor összejöttek aztán mind elhagyták magukat. Szóval én próbálok neki évek után is tetszeni.

Plusz folyton fájlalja valamijét, a szíve sincs rendben. Nem tud lehajolni bekötni a cipőjét. Mint mondtam, nekem nem is azzal van a bajom, hogy más súlyban van, hanem, hogy ennyire lusta, és az sem érdekli, hogy ez nem egészséges.

2018. jún. 9. 21:17
 17/18 anonim ***** válasza:
Persze értelek, de a zsarolàs akkor sem jàrható út egy normàlis kapcsolatban. Azt megkérdezhetem mit és mennyit mozogsz? Pl egy héten hànyszor? Egyszerre mennyi ideig?
2018. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Minden nap tornázom itthon, hetente járok jógázni, rengeteget sétálok. Nem eszem csokit, édességet, kivéve a reggeli kávemba egy kockacukor. Nem eszem kenyeret, péksütiket, pizzát.
2018. jún. 10. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!