Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretettem a párom 30. 000...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem a párom 30. 000 forintos fülhallgatóját, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az enyém elromlott, így a múlt héten kölcsönadta az övét, hogy használjam azt. Én a táskámban tartottam, de nem gondoltam, hogy bármi baja lesz. Nem dobáltam a táskámat, se semmi, de a mindennapi munkába menet, utazás, stb. úgy látszik megártott neki, és egyik nap még valami ki is folyt a táskámba (szerintem a testpermet) és ma próbáltam, de az egyik fele fülhallgatónak nem szól. Ma este találkozunk, de félek megmondani neki, olyan gyorsan fölkapja a vizet mindenen, a cuccaira meg különösképpen nagyon kényes. Hogy mondjam ezt neki meg kíméletesen? Vagy hazudjak valamit? Segítség pls.. :S

L/21


2018. jún. 10. 13:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
rip
2018. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Semmiképpen ne hazudj, mond el hogy nagyon sajnálod, tönkrement, nem akartad stb.. Aztán illene venni neki egyet :)
2018. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%

Vegyel egy uj ugyanolyat helyette ma gyorsan. Ez az egyetlen korrekt megoldas.

Maskor veszel magadnak egy 1000 huf-osat skar a kinaiban es nem fordul elo ilyen problema.

N

2018. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Vegyel helyette ujat.
2018. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
4%
mondd meg neki, hogy a rendes fülhallgatók 120000-nél kezdődnek
2018. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Pl. az igazat mondd? Így ahogy nekünk. Minek hazudni, ha úgyis kiderül, ezt sosem értettem.

Aztán szépen fogod magad és veszel neki egy újat.

Ha meg mindenen nagyon felhúzza magát, akkor menjen el edzeni, meditáljon, stb., mert ez nem normális.

2018. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

elrontottad a sajátod, odaadta az övét, aztán elrontottad azt is


nem tudom mi másra számított

2018. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Milyen kapcsolatnak nevezett bohóckodás ez, ahol félni kell a másiktól és hazudni neki??23L
2018. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk vegyél egy ugyanolyat.
2018. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%

erről most saját magam jutott eszembe, volt barátom odaadta a régi telefonját, mert az enyém régi volt, és el is áztattam mert egyszer zuhanyzáskor ottmaradt és ráment a víz... na, kb 1 hónapig használtam, aztán bennemaradt a nadrágom zsebében és sikeresen kimostam XD


mondjuk én csóró vagyok szóval nem vettem újat... meg neki volt akkor... de igazából nagyon jól reagált, ahhoz képest, bár egy ideig hallgathattam mekkora blfasz vagyok xD


de igaza van. valahogy egy elektronikai katasztrófa vagyok oO

2018. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!