Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretettem a családját?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem a családját? Hogy javítsak ezen a helyzeten? A gyerekei hiányát mivel enyhíthetném?

Figyelt kérdés

Szeretői státuszban voltam 2 és fél éven át. Most hanyagoljuk a k..vázást, r..bancozást, mert én is tudom, hogy ez nem volt tisztességes, nem így kellett volna ezt intéznünk. De már megtörtént, a jelenlegi helyzetre szeretnék megoldást.


A párommal december vége óta élünk együtt, mikor a felesége elköltözött a gyerekekkel vidékre, mondta, hogy szeretné, ha ideköltöznék. Azt hittem, hogy minden rendben lesz és az elején nem is volt semmi gond, de az utóbbi 3-4 hétben minden elromlott, úgy érzem... A gyerekei a mindenei, és én ezt el is fogadom, nem akarnám soha, hogy válasszon köztem és köztük, vagy hogy ne foglalkozzon velük, ne költsön rájuk. Semmilyen ellenérzésem nincsen velük kapcsolatban, az sem zavarna, ha péntektől vasárnapig itt lennének. Viszont az anyjuk ezt nem engedi, sőt, egyáltalán nem beszéltek az apjukkal hetek óta. Még kicsik (3 és 5 évesek), szóval saját telefonjuk nincsen, hogy bármikor beszéljenek egy fél órát akár az apjukkal. Ráadásul messze is laknak (másfél/2 óra az út autóval), így az sem működik, hogy elhozza őket óvoda után kicsit, vagy ő viszi őket reggel. Ezt egyre nehezebben viseli a párom, ingerültebb is és a legapróbb dolgon összekapunk, vagy megsértődik.

Utána persze lenyugszik és megbeszéljük, bocsánatot kér, de régebben sosem voltak ilyen vitáink. Ráadásul látom rajta, hogy nem boldog. Alig nevet, nem az az életvidám férfi, akibe beleszerettem.


A válásukba, a feleségével való kapcsolatba nem akarok beleszólni, meg mikor el is mondja, hogy mi van, akkor is próbálom megnyugtatni, hogy majd úgyis rendeződik ez, a felesége is megnyugszik majd és nem fogja tiltani tőle a gyerekeket. Viszont erre jelenleg elég kevés esélyt látok, a nő nagyon haragszik rá/ránk és elég labilis is lett.


2018. márc. 24. 01:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
73%
Hároméves a kicsi, és te két és fél évig dugtál vele titokban, plusz 3 hónapja vagytok együtt nyíltan... te egy párhetes csecsemő édesapjának tartottad oda?! Az igen. Van bőr a képeden ezek után a gyerekek édesanyját labilisnak hívni, te akkor mi vagy, az erkölcs és a jó családanya szobra?
2018. márc. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 A kérdező kommentje:

Nem ismertem a hátterét, nem tudtam a feleségéről, vagy akár a gyerekekről. Megismerkedtünk, mindketten vonzódtunk a másikhoz és akkor még én sem gondoltam, hogy valaha ilyen helyzetbe fogok kerülni.


Igen, szerintem labilisnak nevezhető az, aki olyanokat mondogat a telefonba, hogy ránk gyújtaná legszívesebben a házat, meg hasonlók. Ráadásul a gyerekekkel sem foglalkozik, a nagyszülők látják el őket, vannak velük inkább (a nő a szüleihez költözött a gyerekekkel). Ők meg nem is értik, hogy mi történt, miért lettek kiszakítva a mindennapjaikból, az életükből és miért nem láthatják az apjukat, az itteni nagyszüleiket.

2018. márc. 24. 01:38
 3/100 Argloss ***** válasza:
82%

Az ő döntése volt, hogy szeretőt tart, ha nem te, akkor lett volna valaki más, szóval magadat hibáztatni hülyeség. Az már más kérdés, hogy mennyire jó ötlet együtt lenni egy ilyen emberrel, de az meg a te döntésed.

Empátia. Ha most kiderülne, hogy az elmúlt két évben nem te voltál az egyetlen szerető, akkor mi lenne? És ha az után történne, hogy ti is vállaltatok két gyereket? Nem lenne könnyű feldolgozni.

Idővel majd rendeződik a helyzet, viszont a párod az utolsó dolog amit sajnálni kell ebben a helyzetben.

2018. márc. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
58%
"Tönkretettem a családját?" Igen, bár ha valóban nem tudtál a feleségéről, gyerekeiről, akkor inkább ő maga tette tönkre.
2018. márc. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
79%
Viszont ezen a helyzeten, te biztos, hogy nem fogsz tudni javítani. A párod most szembesül a tette következményeivel.
2018. márc. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
73%

én véleményem csak: Nem tetted tonkre a családját. Az urad választott téged, nem a feleségét. Nem tudom persze a torténetet, de abban biztos vagyok, hogy elkuldhetett volna téged, azt mondva, hogy nekem feleségem és gyerekeim vannak.

Ezt írtad:Ezt egyre nehezebben viseli a párom, ingerültebb is és a legapróbb dolgon összekapunk, vagy megsértődik. Ráadásul látom rajta, hogy nem boldog. Alig nevet

A párod az aki elcseszte a dolgait, és érzi is ezek szerint. Elcseszte egyáltalán? lehet jó dontést hozott? Akkor meg ki mondta hogy a nonél kell lennie a gyerekeknek? Mindegy az most más téma, hosszú és ráadásul nem volt ilyen tapasztalatom, de volt már, hogy rájottem, hogy nem avval a novel vagyok, akivel kellene.

Nem a te dolgod, hogy megold ezt a problémát, ha téged választott, a te egyetlen dolgod, hogy támogatod ot érzelmileg, ne engedd, hogy azt gondolja rossz dontést hoztam.

2018. márc. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
20%
Az emberek mikor fogják fel h nem monogámok,és nem kéne nem kell eröltetni ezt a nagy házasságosdit,h utána pár év mulva elválosdit játszanak ha megtetszik más. Egy férfi sem monogám.. De a nők se.
2018. márc. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
71%
Ez a fickó nem apa...
2018. márc. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
65%

Csak ismetelni tudom, nem te tetted tonkre a csaladjat, hanem a pasi. Senki nem kenyszeritette, hogy szeretot tartson. Ha nem teged, akkor mast szedett volna ossze.

Es ne csodalkozz majd, ha melletted is osszeszed valakit. Eppen ezert nem kezdenek kapcsolatban elo pasival, foleg hosszutavra.

2018. márc. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
84%

"Nem ismertem a hátterét, nem tudtam a feleségéről, vagy akár a gyerekekről. "


Szoval eltitkolta vagy hazudott.

Itt kellett volna kirugni, ha kicsike onbecsulesed lett volna.

2018. márc. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!