Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a normális? Érdemes rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a normális? Érdemes rajta megharagudni vagy nem? Kinek lehet igaza?

Figyelt kérdés

Baráti társaságomban megfigyeltem, hogy nagyon sokat vitáznak a párok a féltékenységen.

A lány beszólogat a pasijának hogy biztos megcsalja, a fiú megnéz más lányokat az utcán, van mikor úgy is hogy a barátnője ott van mellette, lájkolja lányok képet facebookon, akár még vannak lány barátai is, társaságban beszélget lányokkal is akkor is ha ott van mellette a barátnője (nem kifejezetten flörtöl, csak beszélget).


Szerintem a vitájuk abból ered, hogy a lány talán jobban szereti a fiút, vagy talán abból, hogy kevés az önbizalma és nem bízik magában, hogy elég a fiúnak, ezért elkezdi megszólni az ilyen eseteket.

A fent említett dolgok miatt ugye a lány “hisztizik” amin a fiú kiakad hogy ilyenen minek kell hisztizni, és állandóan veszekednek.

(Több éves és pár hónapos kapcsolatban is tapasztalok ilyeneket)


Mit gondoltok erről?

Jogos amit a lány reagál ezekre?

Vagy nem nagy dolog a fiú részéről ez a viselkedés?


A barátaim a párjaikkal nap mint nap ilyesmin vesznek össze. Nem tudom eldönteni kinek van igaza.


Ha a lány nem venné tudomásul hogy a barátja ilyeneket tesz az rontaná vagy javítaná a helyzetet?

Mit váltana ki vajon a párjából?


Szerintetek? :)



2018. jún. 11. 02:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez tiniként még elmegy, de felnőttként gáz. A környezetemben egy pár sem veszekszik ilyen dolgok miatt. Tiniként nekem is volt olyan barátnőm, aki féltékenykedett, amikor lány barátaim képét lájkoltam, de felnőttként nem futottam még bele ilyen lányba.

Szerintem mindenki beszélgethet ellenkező neműekkel, ettől még nem fognak az illetők félrelépni. Elég abszurd lenne, hogy pl. egy új munkahelyre való kerülés esetén minden férfi és nő csak a saját nemével beszélgetne, a többiekre meg rá sem nézne.

Az ilyen szituk általában tényleg önbizalomhiány miatt alakulnak ki és általában el is űzik a férfiakat.

2018. jún. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Én is megfigyeltem,de csak a hézagtöltös barátnőknél.. Kimondva szar tudom.. Ők érzik h hézagtöltök,és amint jön jobb nekik leves,és ezert vérszomjasan féltékenyek a levegőre is,stb, ezzel pont taszitanak,és le is lesznek sok esetben hamar cserélve,ördögi kör.
2018. jún. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat!


Szóval szerintetek ha nem így viselkednének a párjukkal akkor nem lenne belőle vita, esetleg szakítás?


Mit értessz a hézagtöltő szó alatt? :D

2018. jún. 11. 03:26
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hézagtöltő az addig kell mig nincs jobb,lo helyett a szamár tudod.

Betölti a lukat,elvagy vele,kell vki akivel csinálsz ezt azt,a semminél jobb ingyen van,ugy is viselkednek velük kb porfogó és ágybetét,mint barátnő,ezek sajnos nem nagyon okos nők,mert az okos levágja és nem megy bele abba h hézagot töltsenek velók,de ezek társfüggők nekik is kb vki kell akire ráfonodhatnak,sok ilyen nőnek a rossz is jo csak h vki legyen,zsák a foltját,aztán ha jón a ló,a jobb, akire vártak,vmi uruggyel kirakják a hézagtöltőt.. Ezek ilyen átmeneti kapcsolatok,a két jo közt kis időtöltés,kölcsönös használat. Tudom szarul hangzik lehet nullázni,de attol h homokba dugják a fejüket egyesek,mint h magukra ismerjenek h épp miben élnek,ez a jelenség sajnos még létezik..

2018. jún. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyiknek sincs igaza. Van egy olyan, hogy MÉRTÉK.

Egy darabig nincs azzal gond, ha egy fiú nézegeti meg lájkolgatja a lányokat. De azért van az a szint, amikor már a környezetének kínos, hogy minden vadidegen csajjal jobban foglalkozik, mint a saját barátnőjével.

Az is gáz, ha a lány még a kulcslyuka is féltékeny és állandó a hiszti. De arra sok fiúnak is szüksége van, hogy érezze: féltékeny kicsit a párja. Ki is provokálja. Van az a szint, amikor annyira nyomul a srác másra, hogy az lenne a nem normális, ha a csaja ül és mosolyogva nézi. Azért nem árt kijelölni a határokat, hogy kinek mi fér bele a flörtbe és honnan megcsalás.

Ha ebből sok a vita, akkor szakítani kell, mert a kapcsolat nem működik, nem illenek össze.

2018. jún. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogom boncolgatni, hogy kinek lehet igaza, mert egyetértek a hézagtöltős válasszal.


Egy jól működő kapcsolatban nincs féltékenység (legfeljebb egy minimális), és nem azért, mert vissza kell fogni, hanem azért, mert nem jön belülről. Itt a féltékenység egy tünet már szerintem...


22/N

2018. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

úgy vettem észre teszik ezt top csajok is..


mégpedig azon egyszerű oknál fogva, hogy ami veszélyes attól normális ember minél messzebb marad..


persze ki lehet magyarázni a palit de szerintem nem ferr hogy barátnővel az oldalán mások után kajtat..


először még elnézed meg minden van a nagy bizalom aztán nekiállhatsz idegeskedni mikor már bűzlik is a dolog

2018. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, milyen mértékben csinálja ezt a srác. Van az a mérték, amiben ezt már nem lehet azzal letudni, hogy "belénk van kódolva", "természetes".


Szerintem az teljesen természetes, ha egy nő kiakad, ha a pasija a személyes facebookján kifejezetten k...san öltözködő nőket lájkol meg már-már megalázó módon megfordul minden szembejövő nőci után. Az megint más kérdés, hogy régi barát-barátnők visszafogott képeit lájkolni megint más tészta, ha vki emiatt hisztizik, az gáz és tényleg túlféltékenykedős.


Ha már a nagyon gáz verziónál tartunk, ha a nő nem szólna, annyiból lenne "jobb" a helyzet, hogy nem lenne veszekedés. Az alap probléma viszont megmaradna és marná továbbra is belül a kapcsolatot, tehát hogy a srác nem szereti annyira a lányt, vagy nem gondol bele, mennyire megalázó a lánynak, ahogy viselkedik.

2018. jún. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 iamaveryniceguy ***** válasza:
57%

A féltékenység sosem a másikról szól, hanem önmagunkról. Az féltékeny, akinek nincs elég önbizalma.

Amikor tényleg a másik fél a hibás, akkor pedig nem féltékenykedik az ember, hanem szakít.


Thread closed. See ya.

2018. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

#3:

Ezzel az erővel akkor se balhézzon a nő, ha a férfi megcsalja, hanem tegyen úgy, mintha nem venné észre. Akkor nem lesz szakítás...

Felnőtt párkapcsolatban az ember egyszer szól a másiknak, hogy a viselkedése zavarja. Utána szakít. Ugyanis az nem egyenlő a világvégével, és nem kell mindenáron fenntartani egy olyan párkapcsolatot, ami nem jó.

2018. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!