Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a normális? Érdemes rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a normális? Érdemes rajta megharagudni vagy nem? Kinek lehet igaza?

Figyelt kérdés

Baráti társaságomban megfigyeltem, hogy nagyon sokat vitáznak a párok a féltékenységen.

A lány beszólogat a pasijának hogy biztos megcsalja, a fiú megnéz más lányokat az utcán, van mikor úgy is hogy a barátnője ott van mellette, lájkolja lányok képet facebookon, akár még vannak lány barátai is, társaságban beszélget lányokkal is akkor is ha ott van mellette a barátnője (nem kifejezetten flörtöl, csak beszélget).


Szerintem a vitájuk abból ered, hogy a lány talán jobban szereti a fiút, vagy talán abból, hogy kevés az önbizalma és nem bízik magában, hogy elég a fiúnak, ezért elkezdi megszólni az ilyen eseteket.

A fent említett dolgok miatt ugye a lány “hisztizik” amin a fiú kiakad hogy ilyenen minek kell hisztizni, és állandóan veszekednek.

(Több éves és pár hónapos kapcsolatban is tapasztalok ilyeneket)


Mit gondoltok erről?

Jogos amit a lány reagál ezekre?

Vagy nem nagy dolog a fiú részéről ez a viselkedés?


A barátaim a párjaikkal nap mint nap ilyesmin vesznek össze. Nem tudom eldönteni kinek van igaza.


Ha a lány nem venné tudomásul hogy a barátja ilyeneket tesz az rontaná vagy javítaná a helyzetet?

Mit váltana ki vajon a párjából?


Szerintetek? :)



2018. jún. 11. 02:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem páronként változó. Van ahol a csaj okkal féltékeny, van ahol nagyon nem.

Ha okkal az, kérdés, hogy akkor minek tűri, hogy a párja hülyének nézze? Ahol meg nem, ott magába kéne szállnia és megnéznie, hogy akkor mi az okat ennek a gyomorgörcsnek


A normál hangnemben való megbeszélés szükséges. Lehet hogy a másik észre sem veszi magán, hogy pl kicsit túl bizalmasan cseveg az ellenkező neműekkel és tud magán állitani.

De ha nem lehet megbeszélni, ha többszöri szólás után is sz.arik arra, hogy a másiknak ez rosszul esik, akkor nem hisztizni kell, hanem meghúzni a határokat és következetesen betartani (akár szakitani is).


29n

2018. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Hálistennek az én baráti körömben nincsenek ilyen hisztik.

Amiket én gondolok:

- látványosan bámulni másokat eléggé tajparaszt viselkedés, mindegy, hogy az illető nő vagy férfi, szingli vagy nem

- az, hogy lájkolja más csajok képeit... nem mindegy, hogy a kutyájával közös kirándulós fotót, vagy a bugyiban pucsítós fotót

- aki szerint szimplán flört nélkül beszélgetni is bűn mással, annál gondok vannak

- hisztizni semmi értelme, meg a nagy plénum előtt csinálni a feszkót és veszekedni, meg lehet beszélni kulturáltan a problémákat, vagy ha erre nem képesek, akkor ideje szakítani, mert ha nem tudnak értelmesen kommunikálni, akkor előbb-utóbb úgyis szétmennek, semmi értelme húzni egymás idejét

2018. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Exem is nézegetett csajokat, meg lákolgatott.


Én nem hisztiztem, halál nyugodtan elmondtam neki, hogy 32 évesen ez irtó gáz, és ha itt vagyok mellette, legalább akkor ne csorgassa már más csajokra.


Nem változtatott, hát kidobtam a fenébe, nem alázom meg magam, köszi.

2018. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha tekintettel vagyok a másikra, nem alázom meg azzal, hogy feltűnően megbámulok más nőt vagy ország-világ előtt flörtölök mással Fb-on. Én 47 éves pasiban is találtam ilyet, csak úgy röpködnek a csókos smile-k a FB megosztásaihoz hozzászóló hölgyek felé, nem tudom, hogy bírja a felesége. Mondjuk tud valamit, mert a férfi szereti. De olyan szintű, hogy házas nők nyíltan olyanokat írnak a képei alá, hogy húúú milyen helyes vagy, stb... Mondjuk tényleg az. De én megőrülnék mellette. Ha visszafogottabb lenne, nem dobálózna így a szívecskékkel, nem posztolna állandóan magáról valamit és nem lenne fent vagy 500 kép saját magáról, nem váltaná ezt ki a nőkből, és ugyanolyan helyes maradna. És a felesége valószínű boldogabb lenne. A pasi azt gondolja, boldog a felesége, de én láttam azt a nőt, amikor a férje kézen fogta, ragyogott, de iszonyat szenvedést is láttam az arcán.
2018. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad figyelmen kívül hagyni ezeket a dolgokat és igen is szólni kell! Miért ne nyitnám ki a szám, ha valami nekem nem jó? Inkább szenvednék csendben? Na, annak tényleg semmi értelme nem lenne. Ha valami nem tetszik azt igen is mondjuk ki. Ha a másik fél nem tud vagy akar változtatni a bánrtó viselkedésén, akkor kell szakítani!
2018. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden párkapcsolat más. Ha hiszed ha nem, én 13 éve vagyok házas és nem szoktam segédmunkás módjára forgolódni az utcán a nők után. Egyrészt azért, mert autóval közlekedem és nem figyelem ki hogyan néz ki, másrészt meg mint mondtam feleségem van. Mivel szeretem és tisztelem a párom, + a mai napig minden tökéletes és ő számomra a legszebb, így pont nem érdekelnek mások, ő sem féltékeny. És ő sem forgolódik pasik után. Egyébként sosem értettem ezt a "nem vakságot fogadtam" dolgot, én sem fogadtam vakságot de jó esetben minden nőnek ugyanaz van a lába között és nem nagyon tudna egyik sem újat mutatni. :D


Nem vagyok ám ezzel egyedül, az ismerettségi körömben sem jellemző, hogy a férfiak kanos tinifiúk módjára csurgatják a nyálukat valakire az utcán.

2018. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nagyon szuper valaszok vannak!

14 es, hat at hittem rolam szol amit irtal, teljesen ebben vagyok en is, korban ferjem is 47, fb jan sk sok kep magarl mert udja csins, es allandoan masoknak kuldi a puszikat olelest . Annyival rosszabb a tortnet h engem par honapja le is torolt mar fb rol, ne lassam miket csinal, miket rak ki magarol, kinek mit kuld. Sznvedek mert ez csak az egyik dolog a szaz kzl amit tesz vlem.

2018. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolsó! És te ezt hagyod?
2018. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
En vagyok az utolso, igen egyutt vagyunk. De nagyon rossz. Szeretnem osszeszedni a gondolataimat, leulni vele es komolyan elbeszelgetni vele mindenrol.
2018. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!