Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akar velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar velem egy sátorban aludni amikor kempingezni megyünk? Ez nem fura?

Figyelt kérdés
A barátom is és én is vallásosak vagyunk, úgy döntöttünk nem szexelünk házasság előtt (ezt ő kezdeményezte, én ebben nem vagyok olyan határozott, mint ő, de én is úgy érzem így helyes). Viszont most el fogunk menni kempingeznni, úgy volt egy sátorban alszunk, de most bejelentette, nem akar egy sátorban aludni, mert nehéz lenne, hogy nem történjen semmi meg Egyébként is jobban szeret egyedül aludni. Szerintem ez már sok. Mit jelent ez? Tényleg ennyire negész egy fiúnak együtt aludnia egy lánnyal szex nélkül?

2018. jún. 11. 13:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire komolyan el kell fojtania magában a vágyat akkor igen, nehéz. Amúgy nem. Van hogy egész héten úgy alszunk egymás mellett, hogy nincs "semmi". Mert fingani nincs erőnk a hétköznapok végére.
2018. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ő ismeri magát..
2018. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%
Hat, szerintem nem fura. Az hazassag elotti nem erintkezes kulonben sem csak abbol all, hogy nem erintkeznek a nemi szervek, hanem ennel joval tobb. Az egymassal alvas is kizarolag hazassagba valo. Ha meg ezt be akarjatok tartani, akkor csinaljatok rendesen.
2018. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

"Egyébként is jobban szeret egyedül aludni."


Ez most vagy kifogás és tényleg az önuralom miatt nem akar csak együtt aludni vagy igen "csodás" házasság előtt álltok...

2018. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

"Az egymassal alvas is kizarolag hazassagba valo."


Atyavilág! Segítsééééééééééééééééééééééééég

2018. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

"Egyébként is jobban szeret egyedül aludni"

Akkor minek akar veled lenni, és feleségül venni? :D


Honnan tudja amúgy, hogy "jobban" szeret egyedül aludni, ha még nem aludtatok együtt? :DDD

Ha meg már aludtatok együtt, akkor miben lenne más egy sátorban?

F**k logic.

2018. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

most mit vagytok oda..


ha várnak addig akkor egyáltalán nem való együtt aludni sem..


mi ebben olyan hihetetlen?


másnap meg azzal jönnétek, hogy "bizonyítsd be hogy nem volt semmi"

"ki hiszi ezt el"

"ti sem vagytok különbek"

2018. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

5-os en egy szoval sem irtam, hogy mit tamogatok, ez csak egy informacio volt, mert sokan azt mondjak, hogy oke, mi vallasosak vagyunk, betartjuk, es nincs szex, holott ez nagyon nem csak ennyi, es ebbol a vallasos nezopontbol bizony meg az egyuttalvas is es egyeb erintkezesek is ugyanugy bunok hazassag elott.

En a magam reszerol nem vagyok kereszteny sem, es nem is elek ilyen kapcsolatban ilyen elvek szerint. Meg mielott ismet le leszek pontozva :D.

2018. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha eddig semmi szex nem volt, eddigre már nagyon kívánhat. Nem hinném, hogy könnyű helyzetben lenne, ha ott feküdnél mellette éjjeli szerelésben.
2018. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Tőlem már a "házasság előtt nincs szex" marhaságával is repülne. Amúgy igen, ha sátorban vagytok, és kívánjátok egymást, jó eséllyel lesz legalább petting. Tényleg, pettingelni sem szabad? Attól nem vesztitek el a szüzességeteket, de egy kicsit megismeritek egymás testét. Meg a sajátotokat. Oké, hogy vallás, meg hagyomány, de valahogy józan ésszel kéne csinálni. Tök tapasztalatlanul belemenni egy házasságba felelőtlenség. Egyébként már most nem egyezik a szexuális étvágyatok. A párod nem kíván téged, te viszont kívánod őt.
2018. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!