Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódnom kellene? Az "exével"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kellene? Az "exével" találkozgat. Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A barátom titokban találkozgat és írogat az "exével"... közvetlen mielőtt mi megismerkedtünk ők majdnem összejöttek de végül csak kavartak...a párom elvileg azért nem mondta el mert szerintem kiakadtam volna és meg akart kímélni egy plusz idegesség től, hisz ő csak barát neki de szeret vele beszélgetni..de nem értem miért titkolta előlem és írogatott neki meg a kapcsolatunkat beszélte meg vele ha volt valami gondja... szerintetek van köztük valami? Szakítanom kellene vele?



2018. jún. 11. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátom titokban találkozgat és írogat az "exével". - nálam ez instant szakítás lett, amint rájöttem, hogy kavargat a hátam mögött a "barátnőmmel".


Másnap reggel kidobtam a fenébe.

2018. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De elvileg csak beszélgettek mert a csaj lelkileg sérült és a barátom csak kedves akar lenni hozzá
2018. jún. 11. 20:00
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Titokban fogja megkurni is, nehogy rosszra gondoljal itt meg a vegen.
2018. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél naív könyörgöm...
2018. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem tudom, ez a te döntésed, de én egy hasonló sztorit nézek most kívülről. Olyan jó kis romantikus amerikai vígjáték szerű mese kezd kibontakozni, és le merném fogadni, hogy a pasi egyik nő mellett sem marad meg életre szólóan, de most mindkettő van neki felváltva. Várom, mikor robban az időzített bomba, már csak a popcorn hiányzik, hogy teljes legyen a moziélmény.
2018. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok hogy szinte biztos, hogy van köztük valami?
2018. jún. 11. 21:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

annyira, de annyira naiv vagy.


a barátod ott töhög a markába, hogy mint a kacsa a nokedlit, mindent lenyelsz.


szerinted a cssajszi miért keresi a párodat, mert havwrkodni akar???



nem!!!


valami ürügy kellett neki, hogy ráírhasson a barátodra, ha azt mondja, lelkileg szarul van, az még mindig jobb, mert azt mégsem írhata, hogy szerelmes vagyok beléd, és el akarlak szedni a nődtől.


ezzel a dumával, hogy szarul van, sminek nagy része, ha igaz is, abból táplálkozik, hogy hiányzik neki a barátod, elérte, hogy a párod aggódjon érte, dumáljon vele.


az már önmagában érzelmi megcsalás, ha a párod a ti kapcsolatotok intim részleteit ezzel a nővel beszéli meg.


és igen, az hogy titokban tartotta, azt mutatja, hogy van mit eltitkolni, nem téged akart megkímélni, hanem saját magát megvédeni a lebukástól.


de amilyen ostoba vagy, nem áll össze neked a kép.


ilyeneket a legkönnyebb megcsalni, amilyen vagy.


az eszed hol van?!

2018. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát először id nem azexe, mert nem voltak korábban együtt.

Szerintem te leszel az ex, elég hamar.

Nekem semmi kifogásom nincs, ha a párom beszélget bárkivel, neten, vagy személyesen, mert sohasem hazudik semmiben.

Ez meg a legundorítóbb magyarázat a hazudozásra: "és meg akart kímélni egy plusz idegesség től, "

Szóval, nekem mindegy volna, közöttük mi van, mi kettőnk között ilyen NEM LEHET!

2018. jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire buta vagy? De tegyük fel, hogy tényleg lelki sérült a csaj, a pasid egy kib.szott pszichológus vagy mi? Nem az ő problémája...
2018. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam hogy nem hiszem hogy neki kellene ezzel foglalkozni.
2018. jún. 12. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!