Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem bízom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem bízom a barátnőmben illetve magunkban?

Figyelt kérdés
Nos kezdeném azzal hogy 23 vagyok. A barátnőm 22. Fél éve vagyunk együtt. Közös munkahelyen ismerkedtünk meg és a volt pasija szakitása utan 1 hónapra rá már velem volt ugyanis ki szeretett belőle. Számomra annyira rövid idő ez. Nos én már rég kinőttem a bulikbol es stb de ő még nem. Elmondtam neki nehezen hogy mennyire zavar és stresszes vagyok mikor ő elmegy a barátnőjével. Pl nem tudok aludni hányingerem van és hasmenésem és azon kattogok h mit csinálhat. Elmondja hogy soha semmit nem csinál és nem is csinált. Senkit nem csalt meg. Elég dekorativ csaj csinos stb. Sajnos egy munkahelyen dolgozunk amiből kifolyolag sokat vagyunk egyutt allitasa szerint. Felolem egyutt lehetnenk de gyakran van az hogy ő haza megy ilyen olyan indokkal és nem hív h menjek vagy stb. Sokszor ő már eldönti a kérdezésem nelkül h én mit akarok. Jó ideje már nem ment bulizni miattam de egyszer eltort a mécses és a fejemhez vágta h ő igényli hogy elmenjen. Abba viszont nincs benne hogy én menjek velük. Sokszor kételkedem benne h szeret e. Sokszor fizet vásárlásnál meg kedveskedik stb de mégse érzem.a.biztonságot. Mit tehetnék? Nagyon szeretem de félek.

2018. jún. 12. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Készülj arra, hogy egyszer csak, mint a villámcsapás szakít, másnaptól már az új pasijával van és az ő fejét tömi az álszent, hazug baromságaival.
2018. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Abban nincs benne, hogy velük menj...hát tesó itt valami sántít. Na meg az, hogy egy munkahelyen dolgoztok nem éppen túl jó, kell a függetlenség egy picit. De az hogy nem veszi figyelembe mit akarsz miattad nem megy el, majd ezt a fejedhez vágja elég önfejű és éretlen személyiségre vall.
2018. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jelenleg abban a fázisban van, amikor még úgy dolgozza fel a szakítást, hogy belebotlik valaki másba és szabadon éli az életét. Ez persze nem jelenti azt hogy nem szeret téged. Csak még nem kész arra, hogy igazán odafigyelő partner legyen ebben a kapcsolatban. Talán idővel megváltozik.

Okés az, hogy barátnőzik, de szerintem egy fiatal csinos csajszi ne menjen szórakozóhelyre a párja nélkül azok után amik manapság szoktak ott történni.

2018. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez még sosem fordult elő velem itt, de most osztom Jaguar-Warrior véleményét.. Kicsi még hozzád..sajnálom.
2018. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
88%
Szerintem ez a csaj már rég megcsalt téged ez alatt a fél év alatt.
2018. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!