Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem hallja meg?

Figyelt kérdés

Parom allandoan gyanusitgat,hogy biztosan van valakim es azert nincs kedvem hozza.pedig nincs,ezt neki is elmondtam tobbszor is.egyszeruen csak elegem van belole.allandoan utasitgat,leszol,vagy epp ugraltat.olyan mintha az apam es a fiam lenne,de a paromnak a legkevesbe sem erzem.

Patrerapiara jarunk mar,nemreg voltunk eloszor.

Este is elvarta volna a szexet,pedig egesz nap vitaztunk mert mindenbe belem allt.es mondtam neki este is 3x minimum 5 per alatt,hogy nincs senkim csak nem erzem nonek magam mellette.hozzam se er egesz nap,este megnezunk ugy egy filmet,hogy a kisujaval sem simogat meg.nekem pedig kellene.igy semmi kedvem hozza.ha megis kieroszakolja akkor utana egy kakis felmoso rongynak erzem magam.ezt is elmondtam neki.megis jott a fel oras kiseloadasaval,hogy ugy is kideriti kivel kamatyolok,es majd o sem fog varni hanem elmegy mashoz es annyi.....mert neki most a szexrol kellene szolnia az eletnek,ehez kepest alig par 1 honapban,es ez nem normalis mar a legrondabb not is megdugja a szemevel az utcan.

Olyan mintha meg sem hallana amit mondok neki,csak a sajat hulyeseget hajtja.

Pedig marha egyszeruen meg lehetne ezt oldani,de egyszeruen hiaba mondom...

Felek,hogy meg azelott mashoz megy,hogy a parterapianak egyaltalan lenne eselye nalunk...


2018. jún. 14. 06:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy ide nem párteràpia kell, hanem szakítás. A terápia arra lesz jó, hogy mindketten belássátok, a szakítás a legjobb, és békében váljatok el. Mondjuk én egy ilyen pasira, aki ugráltat, semmibe vesz, nem pazarolnék pénzt, de Te tudod.
2018. jún. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és szerintem már csal téged. Azért féltékenykedik, mert magából indul ki.
2018. jún. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Van kozos gyerek,kozos lakas.az utobbi 1-2 evben romlott meg a kapcsolatunk.

Ha abban segit a terapia,hogy bekeben menjunk szet,mar az is megerte.nehez eset lenne a szetvalas is.

Nem hiszem,hogy megcsal.nem sajat kocsival jar dolgozni,munkatarsaval egyutt jarnak.nem a varosban dolgozik,hanem ipari parkban,tehat gyalogosan eleg nehez lenne eljutni barhova is munkaidoben.

Szabad napjain itthon van,vagy maszekban.nem hinnem,hogy a koszos maszek ruhajaban nohoz jarna...nem az a tipus,eleg piperkoc.

Penz sincs nala,max 1-2 ezer.a kartya nalam,mivel en jarok boltba.minden kiadast irunk,igy eleg hamar feltunne ha mashova vinne a penzt.

Ezektol fuggetlenul mar az en fejemben is megfordult,hogy jar valakihez,es ezzel a feltekenykedessel probalja leplezni.de nem tudom elkepzelni hogyan csinalna.

Az itthoni tableten o van belepve messengerbe,viberbe.biztosan feltunt volna ha valakivel ott irogatna.napkozben en hasznalom a tabot filmezesre fozes kozben ilyenek.

Persze tudom ha akarja megoldja maskepp,csak tenyleg nem tudom elkepzelni,hogy mikor.

Azert eleg keves olyan no van akinek csak a f@.z kell,semmi vacsora,virag,csoki.foleg egy "kapcsolat" elejen.

2018. jún. 14. 07:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Párterápia? Ugyan minek? Van gyereketek? Van közös hitel, ingatlan bármi?

Ha nincs, egyszerűen csak dobd ki a csàvót, mert egy hulladék! Akkor ő is kedvére kefélhet, meg te is találhatsz normális pasit!

2018. jún. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Közben írtál. Mennyi idős a gyerek?
2018. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És mégis hány évesek vagytok? Mert ebből a neki most a szexről kéne szólnia az életének kijelentésből én arra következtetek, hogy max. 25. Akkor meg még nagyon kár volt a gyerek
2018. jún. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem figyel oda rád, nem te érdekled, csak saját maga. Neki egy kapcsolat lényege: tele has, üres zsacskó.

Szexben se érdekli, hogy te nem élvezed, nincs orgazmusod, sőt fel se vagy izgatva. Neki az a szex, hogy gyorsan elélvez.

Te is érzed, hogy ennek válás lesz a vége.

Miért mondasz le a jó szexről? Képes leszel életed végéig kibírni, hogy se egy csók, se egy kis gyengédség? Nem.

Azzal az a baj, hogy ha csak a gyerek még az anyagiak miatt nem váltok, hogy ezek nem tartanak össze egy kapcsolatot.

A parterapiának akkor van értelme, ha őszinte vagy. El fogod tudni mondani, hogy azèrt nincs szex, mert nem élvezed? Hogy a párod önző az ágyban, nincs orgazmusod, és nem adja meg a gyengédséget a kérésed ellenére se?

Mert az egész párterápia csak pénzkidobás, ha illedelmesen mosolyogsz, és nem mondod ki azt, ami bánt.

2018. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A gyerek 2 eves mult,en 29 parom 32.

Azota kezdotott ez miota itthon vagyok a gyerkoccel.

Allandoan csesztet,hogy itthon vagyok egesz nap megsem csinalok semmit....pedig de,csak hat hiaba pakolok ossze egy nap 100x,ha a gyerek 2 percel kesobb ugyan akkora kupit csinal.

Neha nincs idom elmosogatni,es elofordul,hogy a ruhakat nem hajtogatom egybol,hanem csak este vagy reggel.

ilyeneken akad ki es indul belole egy 1-2hetes vita.olyankor minden hulyeseget a fejemhez vag.

Nem hiztam el,eleg hamar visszanyertem a regi formam,szoval ez sem lehet a baja.

Viszont spiralom van,amitol 13-15 napig pecsetelek minden honapban,es sajnos eleg gyakran van intim problemam is.a nogyogyaszom ertetlenul all a dolog elott,lassan mar csak a spiral levetele marad megoldaskent.

Azt pedig nagyon nem varom,mert nem szeretnek meg veletlenul sem teherbe esni tole igy.

De pl ezek a gondjaim csak decberben kezdodtek,elotte csak sokaig pecseteltem,akkor is ugyan ez volt mar.

Ezt sem erti meg,csak hisztizik mint egy gyerek,mert mennyi penzt elvitt a spiral,es azota az orvoshoz rohangalas,a gyogyszerek amiket kaptam ra....

Azt,hogy folytassuk kulon mar tobbszor is felhoztam.de mindig nekem tamadt,hogy en csak magamat nezem,azt nem,hogy az o gyereke is.de valtoztatni soha nem akart.ezert mentunk vegul terapeutahoz.

2018. jún. 14. 08:19
 9/12 A kérdező kommentje:

7 es.

En ezt joforman napi szinten elmondom a kedves paromnak.

A parterapian is gond nelkul el fogom mondani ha arra kerul a sor.

Sosem szegyelltem beszelni a szexrol.

Ha paromnak mondom akkor mindig azzal vedekezik,hogy majd lesz gyengedseg meg minden mas is,ha.......es itt sorolja az oriasi hibaimat.

Ez eleg rossz megkozelitese a dolognak, mivel senki sem tokeletes.nem egyszeru gyerekkel aldott meg a sors.

Es tenyleg igyekszem,csak neki soha semmi nem eleg.

2018. jún. 14. 08:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írom: add a kezébe a gyereket, és húzz el otthonról fél napra. Az ő gyereke is, nem igaz? Kérd meg, hogy hajtogassa össze a ruhákat, például. Kimondottan olyat bízz rá, amit a pici nagyon szeret szabotálni, és öt perc múlva látszata sincs, hogy megcsináltad.

Aztán mutassa meg, hogy neki hogy megy.

Addig nem fogja becsülni a munkád, amíg ki nem próbálta. Nem nagy cucc elmosogatni, meg ilyenek. Az se, ha egy fél órát játszik a gyerekkel. Na de úgy mosogatni, hogy közben a kicsi húzza le a nadrágod és hisztizik, hogy bele akar mászni a mosogatóba, már nem olyan egyszerű. És akkor nem volt vele egész este ébren, mert lázas és hány, meg nem veszekedik vele senki.

Mi lesz, ha vissza mész dolgozni? Te csinálsz mindent egyedül? Ilyenkor hol van az, hogy a gyerek az övé is? Neki nem kell főzni a gyerekére, meg nem kell mosnia a koszos ruháit? Nem pakol utána? Mert miért nem?

Nem csak a gyerek az övé is, de a gyerekkel járó kínlódás és feladat is.

Aki most azt mondja, hogy otthon lenni nem munka, egyedül ő dolgozik, mert kap érte fizetést, az ne tartson igényt a gyed-re, csp-re, és adókedvezményre se, mert az nem jövedelem. Ugyebár.... Állam bácsi ezzel honorálja, hogy te most gyereket nevelsz. Nem azért, hogy apuci farkán ugrálj és csacsiragyi rend legyen! CSAK a gyereknevelésre fizet.


Egy hetes veszekedés, mert valamire nem volt időd?? Miért hagyod magad? Te meg veszekedj azért, amire nincs pénz. Elvégre ő a családfenntartó, hát vigyen haza többet. Nem mindenki keres 2-3 milliót? Érdekes.... azt tudta, hogy nem minden gyerek mellett lehet ugyanúgy háztartást vezetni?


Ilyen esetekben vagy megváltás lesz, mikor újra munkába állsz, vagy az lesz az utolsó szög a koporsóban. Nálatok az utóbbi, mert a te feladataid nőnek, kevesebb lesz az időd és az energiád mindenre, és a férjed többet fog hisztizni.


A legegyszerűbb, ha úgy alakítod a dolgokat a következő hónapokban, hogy egyedül fogod nevelni a gyereket, és ezt előkészíted. Visszaállsz dolgozni, teszel félre, nézel kiadó lakást, keresel segítséget a gyerek mellé, stb.

Aztán beadod a válást, mert nem kell hozzá a férjed beleegyezése.

2018. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!