Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a párja egy lakótársa hatására megváltozott (akár kolis szobatárs, akár albérletben), úgy, hogy ez vitákat szült a kapcsolatban és akár szakítottak is?

Figyelt kérdés

Párommal távkapcsolatban élünk több mint 1 éve, viszont munka miatt most még messzebbre költözne és a lakhatást egy elég rosszhírű barátjánál oldaná meg. Szerintetek ez okozhat problémákat, vagy csak én gondolom túl a dolgot?

19/L



2018. jún. 14. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek így mi értelme, hogy egyre messzebb kerültök? Már ez is épp elég probléma. Beéred hosszú távon azzal, hogy leveleztek, meg ki van írva facera, hogy kapcsolatban? Soha nem akarsz úgy élni, hogy ha szükséged van rá, akkor 20 perc alatt ott van és átölel?
2018. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Masfel eve voltunk egyutt amikor osszekoltozott egy szaktarsammal, aki szingli volt. Gondolom egyutt akart a volt baratommal "vadaszni" ezert addig ragta a fulet, amig fel ev utan tenyleg szakitott velem.
2018. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 De persze, hogy szeretnék és ez is lenne a terv, de jelenleg még nem tudjuk megoldani. Együtt néztünk neki munkákat, de nem igazán van a közelben + ő is tanul levelezőn, úgyhogy kell neki a pénz mindenképpen. Engem az egyetem fog helyhezkötni amennyiben felvesznek, tehát minimum 4 év múlva tudok csak szabadulni.
2018. jún. 14. 16:26
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Igen, pont ettől félek én is... :(
2018. jún. 14. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, 1,5 éve voltunk együt, mikor elkezdett levelezgetni a "barátnőmmel", aki nagymellű, nagyseggű csaj, az összes pasi farka feláll rá (azt hagyjuk, hogy emberileg a béka segge alatt van, orrba-szájba csalta a pasijait).


Eleinte csak normálisan beszélgettek - oké, ez még belefér -, aztán áttértek a szexuális tartalmú üzenetekre, mit tenne az exem vele, stb.


Na, itt kivágtam a fenébe és a leányzóval is megszakítottam minden kapcsolatot.

2018. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!