Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és még sose volt pasim. Nagyon szomorú vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
mindenkinek volt már kb az ismerőseim közül, még a gonoszaknak meg csúnyáknak is :D Nem mintha én olyan tökéletes lennék persze, csak mondom. mit csinálok rosszul? az a baj hogy mivel magas vagyok a legtöbb pasi alacsonyabb nálam, olyannal meg nem bírnék járni. A magas pasik meg mind a nagymellű szőkehajú bombázókra buknak :( Mégcsak nemis csókolóztam soha
2010. jún. 16. 16:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Figyi.. Én is 15 éves lány vagyok.. És teljesen vidám (annak ellenére h még nincs pasim) Nem kell így aggódni.. Egy pár hónapig én is így csináltam de rájöttem h annyit nem érnek a pasik h így szenvedjek értük.. :P ÉS most jön az általános unott szöveg h majd lesz valaki.. De ez téényleg igaz xD
2010. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen volt először pasim, pont egy ilyen dolog miatt mentem bele (mm hogy elárvultnak éreztem magam a többi barátnőm között, akiknek volt). Havernak jó volt a srác, de partnernek.... A srác elhívott randira, belementem, elkezdtünk járni. Rossz döntés volt.

Most 20 vagyok, pár hete járok életem második pasijával, akivel úgy indult a kapcsolat, hogy egymástól függetlenül, kb. ugyanabban az időben nagyon megkedveltük egymást. Azt hiszem, szerelmes vagyok belé, bár eddig még nem voltam szerelmes soha, de most azt hiszem igen :D

És így utólag visszagondolva, látva, hogy a többiek mennyit szenvedtek a pasijaikkal, szerencsésnek érzem magam :) Sokkal kevesebbet szenvedtem, mint ők. Valaki közülük járt már ne is tudom én, mennyire sok sráccal, most is jár eggyel, mégsem boldog.

Az a lényeg, hogy az Igazit találd meg, azt meg nem tudod megmondani, hogy 15, 20 v 25 évesen fog rád találni.

Ráérsz még, hidd el :)

2010. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
én 14 éves vagyok és nekem sem volt még barátom ,de annyira nem foglalkoztat vagy talán egy kicsit ,de azért mert tetszik valaki nagyon ,na de minek nekem?Azért mert nehogy már ki maradj a sorból???
2010. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!